21 Ekim 2016 #6746803

Armut Sorgusuz Üyelik Kapatma Üyelik Ücretinin İadesinin Yapılmaması

Armut.com üyesiyiz ama hiçbir denetlemesi yoktur hizmet veren mağdur iş veren mağdur aradığınızda müşteri olarak tamam hemen çözüyoruz deyip sadece hizmet veren firmaya hiçbir bilgi vermeden üyeliklerini kapatıyorlar. Oysaki her iki tarafı denetlemesinin olması gerekir kapanan üyelik hesabındaki bakiyeyi iade etmesi gerekirken hatta daha sizi borçlu yapıyorlar. Hakkınızı aradığınızda karşında sadece telefon başına iki üç sekretere bağlanıyorsunuz.


Bu konuda bilgimiz yoktur deyip işin içinden çıkıyorlar. En azında bizleri bilgilendirerek varsa bir sorun çözümüne bakılır. Sorgusuz parayı kapıp üyeliği kapatıyorlar. Parayı almadan önce üyeliğiniz aktiftir herhangi bir sıkıntı yoktur deniliyor. Parayı yatırdıktan sonra önce üyeliğinizi kapatıyorlar. Sonradan bakiyeyi hemen ekran da sıfır gösteriyorlar. İade etmiyorlar.

Yusuf 2.437 Okunma

Cevaplar

  • Armut Temsilcisi26 Ekim 2016

    Yusuf Bey merhaba, Armut.com üzerinde 5 hizmet alan kullanıcıya ait işlerde para almanıza rağmen işleri yapmamanız ve sözleşemelerinize sağdık kalmamanız sonucunda hizmet alan kullanıcıların mağduriyetleri nedeni ile sistem üzerindeki tüm hesaplarınızın iş alımı kapatılmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön