20 Ocak 2017 #7569073

Armut.com Kaporamın İadesini İstiyorum

Armut.com üzerinden cam balkon için teklifler aldım ve Emapen adlı bir kuruluşla işin bitim tarihi 13 Ocak olarak iş yapım sözleşmesi imzaladık. 3400 TL işin malzeme alımı için 1700 TL'sini nasıl olsa arada Armut.com var diye kapora olarak verdim. Emapen işe hiç başlamadı ve telefonlarıma cevap vermiyor. Armut.com'u aradım, ilgilenecekleri söylediler ancak tarafıma konuyla ilgili dönen olmadı. Mağdur edildim ve kaporanın iadesini istiyorum.

Göksel 2.765 Okunma

Cevaplar

  • Göksel04 Şubat 2017

    Armut.com müşteri memnuniyeti kapsamında kendilerince yönlendirilen firmanın hizmet bedelini karşılayacaklarını bildirmelerine rağmen, yok şu evrakı gönderin, yok bu evrakı gönderin diye oyalandığımı düşünüyorum. Yönlendirme yaptıkları firmada Armut.com dan tam bir cevap alamayınca işe başlayamıyor. Telefonla müşteri hizmetlerini arıyorum nedir sonuç firma ona göre işe başlayacak diyorum, C*** Hanım bugün izinli Pazartesi görüşebilirsiniz diyorlar. Kurumsal bir firma iseniz lütfen ona göre davranın ve verdiğiniz sözlere sadık kalın.

  • Göksel21 Ocak 2017

    Armut.com müşteri memnuniyeti kapsamında sözleşme evrakları ve tahsilat makbuzunu gönderdiğim takdirde ücret iadesini kendileri tarafından karşılanacağını ve ilgili hizmet veren firmaya yaptırım uygulayacaklarını söyledi.

  • Armut Temsilcisi20 Ocak 2017

    Merhaba Göksel Bey, İletmiş olduğunuz şikayetle ilgili tarafınıza dönüş sağladık fakat telefonunuz kapalı olduğu için iletişime geçemedik. Yaşadığınız maduriyetle ilgili üzüntümüzü belirterek gün içerisinde tekrar tarafınıza dönüş yapacağımız bilgisini iletmek isteriz. Sevgiler, Armut.com Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön