19 Nisan 2017 #8292556

Armut Haber Vermeden Üyeliği Askıya Alması!

Armut'da 1,5 sene içinde kazandırdığım para ile ben mini bir şirket kururdum amam gel görkü Armut.com kendi müşterilerine özen vermiyor tam sezonumuz iyi başlayacak üyeliğimi iptal etmeleri ve detaylı bir bilgi vermemeleri onca olumlu müşteri yorumlarını ve yıldızı hiç bir şekilde tiye almamaları çok açık şekilde hüsrandır. Biz Armut'u bilinçli gerçekte hizmet veren ve hizmet alanı birleştirip aynı ölçüde değerlendirdiklerini düşünüyordum.


Hizmet sıram 3 olmasına rağmen hiçbir bilgi vermede hesabımın kapatılması ve karşımızda muhatap görmemiz ve müşteri danışmanında bilgisizliğin bilgisini almamız belki armuda bağımlı olmamamız anlamına geldi teşekkürler Armut.com bunu bize öğrettin. Unutma ki biz kazandıran karşımda hiçbir şekilde müşteriyi mağdur etmeyen bir firmanın amatör şekilde askıya alınması evet üye olanlar kesinlikle bilinçli ve aklı başında davransınlar.

Kadir 4.582 Okunma

Cevaplar

  • Kadir'in Teşekkür Mesajı11 Mayıs 2017

    Armut firmasının ilgisi ve alakası için teşekkürler. nedemn gerekiyor armut piş agzıma düşsaygılar

  • Armut Temsilcisi24 Nisan 2017

    Merhaba Kadir Bey, Hizmet verdiğiniz bir talep de şikayet kaydı tarafımıza ulaştığı takdir de öncelikle sizlerle iletişime geçilerek bilgi aktarılmaktadır. Şikayet takibini sağlayabilmek adına şikayet süresince üyelikler askıya almaktayız. Size ilettiğimiz şikayette; ilgi ve alakanız aynı zamanda telafi yaparak müşteri memnuniyeti sağladığınız için teşekkür ederiz. Sevgiler, Armut.com Müşteri Deneyim Ekibi

  • Kadir20 Nisan 2017

    Bu kadar olumlu yorum almış bir firma yapılan haksızlığı görmeniz dileği ile

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön