sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Armut Yanıltıcı Teklif Açıyor!

Sertaç Sertaç2 yıl önce

Armut.com sitesi tam bir yanıltma sistemiyle çalışıyor. Teklif veren muhtemelen yanıltan kişi siteye çalışıyor, işi yapan kişinin kredisini harcatmaya yönelik ilanlar veriyor. Kişisel numarayı açan olmadığı gibi yazılan mesaja da cevap verilmiyor. Bu üç seferdir başıma gelen bir olay daha öncesinde siteyi arayıp mesaj ücretlerinin yüksek olduğunu söylemiştim ve bana bizde böyle gibi cevap almıştım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sertaç 2 yıl önce

Evet güzel tezgah kurmuşsunuz hizmet alan zaten sizsiniz! Bakiyeleri eritip kendinize para kazandırıyorsunuz. Umarım bu ülkede dolandırıcılık yasaları değişir.

Armut Logo Armut 2 yıl önce

Merhaba Sertaç Bey, Armut.com kısaca hizmet alan ile hizmet vereni kolaylıkla buluşturan bir platformdur. Armut.com, belirli işlemler için teklifinizi karşı tarafa iletebilmeniz için teklif verme bedeli talep etmektedir. Armut, teklif verme bedeli ödenen işlerde teklifin müşteriye iletileceğini garanti etmektedir. Teklifinizi müşteriye ulaştıramadığımız durumlarda hizmet bedeliniz otomatik olarak size iade edilmektedir. Müşteri talebi yaptıktan sonra teklifleri kontrol etmez ya da Armut.com hesabına giriş yapmaz ise ödediğiniz teklif verme ücretini sizin herhangi bir aksiyon almanız gerekmeden otomatik olarak hesap bakiyenize ekliyoruz. Komisyon bedeli %0,25 ile %40 arasında farklılaşmaktadır. Oranlar teklif tutarına göre değişmektedir. Teklif verdiğiniz ekranda hem teklif verme bedelini hem de teklifiniz kabul edilirse ödeyeceğiniz komisyon tutarını görebilirsiniz. Komisyon bedeli işin büyüklüğü ve piyasa durumuna göre değişkenlik gösterirken, teklif verme bedeli talep büyüklüğü , lokasyon, hizmet verenin profil performansı gibi bir çok kriter baz alınarak belirlenmektedir.İş kazandıkça ve olumlu yorum sayınız arttıkça teklif verme ücretlerinde indirim uygulanmaktadır. Geri bildirim ve önerileriniz için teşekkür ederiz. Sevgiler, Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler