Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Armut Hizmet Veren Hesabın Kilitlenmesi

Ayşe
20 Mayıs 14:35
335

Uygulamayı yükledikten sonra bakiyeye para yükledim ve sonrasında kimlik ve diploma belgelerini istedi, gönderdim. 200 Tl bakiye yükledim ve 150 liralık teklif gerçekleştirdim. Hizmetlerim silindi tekliflerimi görüntüleyemiyorum. Mail yoluyla müşteri hizmetlerine durumu açıkladım fakat hiçbir dönüş almadım. 3 adet teklifime cevap geldi mi gelmedi mi bilmiyorum. Vermiş olduğum teklifler böylece boşa gitmiş oluyor ve müşterilere ulaşamıyorum. Böylece bakiyem haksız yere azalmış oluyor.

En kısa süre içinde doğrulama leminin hızlıca yapılmasını, hesabımın tekrar kullanıma açılmasını ve eksilen bakiyenin geri yüklenmesini talep ediyorum.

profile
1 Destek
20 Mayıs 14:46 (Şikayetten 10 dakika sonra)

Merhaba, Armut olarak hedefimiz hizmet alan ve hizmet verenleri güvenilir bir ortamda buluşturarak hem sizlerin hem de müşterilerimizin mutluluğunu artırmak. Güvenlik taraması güvenilir bir platform olma amacıyla hesabınızın doğrulanması için gerçekleştirdiğimiz rutin bir adım. Eksik bilgi olduğu tespit edilen üyeliklerde, sizlerden bazı belgeler talep edilmektedir. Bu belgeleri eksiksiz ve doğru şekilde yükledikten sonra ilgili ekiplerimiz belgelerin kontrolünü sağlar ve onaylaması halinde, hesabınız aktifleştirilir ve Armut ile çalışmaya devam edebilirsiniz. Sizden istenen belgeleri yüklemeniz halinde ekibimiz en kısa zamanda inceleyecek ve size SMS ile bilgi verecektir. Talebinizle ilgili gerekli kontrolleri yaparak size en kısa zamanda dönüş yapacağız. Sağlıklı Günler, Armut Müşteri Deneyim Ekibi

20 Mayıs 14:49

Merhaba, Yaptığımız görüşmelerde konuyla ilgili sizlere bilgi verdik. Sağlıklı Günler, Armut Müşteri Deneyim Ekibi

Ayşe
22 Mayıs 20:10

20 Mayıs 2024 tarihinde şikayet oluşturduktan kısa bir süre sonra tarafıma telefon ile ulaşıldı. Hesabımın onay aşamasında olduğu, belgelerin sorunsuz bir şekilde yüklendiği gün içinde hesabımın açılacağı söylendi. 2 gün olmasına rağmen hala hesabım açılmadı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Armut.com Para İadesi Hesabım Aktive Değil

Merve
13 Haziran 16:59
452
1

Armut Şikayeti Hakkında Hesabım Aktif Değil Kimse Yanıt Vermiyor

Ali
11 Mayıs 18:11
179
Armut Şikayeti Hakkında Hesabım Aktif Değil Kimse Yanıt Vermiyor

Armut Hesabın Askıya Alınması Sorunu

Gizem
23 Nisan 00:32
246
1

Armut Destek Ekibi Yetersizliği Ve Uygulama Yetersizliği

Yalçın
22 Nisan 12:29
230

Armut Hizmet Verene Giriş Yapamıyorum

Oğuzhan
25 Mart 16:55
357
Benzer Şikayet Yaz