Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Armut Hesabım Bilgi Verilmeden Kitlendi!

Abdulbaki
28 Mayıs 13:10
960

Armut'ta hizmet veren olarak üye oldum ve bakiye yüklemeye başladım. Yakın zamanda para yükledim. Ertesi gün hesabım kilitlendi. Benden e-Devlet onaylı ikametgah ve kimliğimin ön yüzü istendi, sisteme yükledim. 10 gün oldu ve hala açılmadı. Mail attım, cevap da vermediler. Bu yapılan usulsüzlük neye dayanarak kimlik ve ikametgah istiyorlar? Birkaç kişiye sorduğumda onlardan böyle şeyler istenmemiş ve Armut'tan iş yapıyorlar. Sorunumun derhal çözülmesini istiyorum. Hesabımı açın ve yüklediğim belgelerin güvende olduğuna garanti verin!

Gelişme
Gelişme

29 Mayıs 19:53

Armut uygulamasına 1400 TL yatırarak hizmet veren olarak üye oldum uygun tekliflere fiyat verdim fakat müşterilerden cevap gelmeye başlayınca cevap veremeden Armut şirketi hesabımı kilitledi nedenini sorduğumda daha güvenli bir ortam nedeniyle belge talep ettiler kimliğimin on yüzünü ve adres beyanımı e devletten çıkararak gönderdim buna rağmen hesabımı gün içinde açacaklarını söylemelerine rağmen hesabımı açmadılar müşteri hizmetleri yetersiz olduğu için sorunlarınızı anlatacağınız bir mercisi yok. Her şey bir tarafa onlara şayet hesabımla ilgili sorunu çözmeyeceklerse yatırdığım 1400 TL ni iadesini ve hesabımı kapatmalarını söyledim Armut ise hem mağdur edip hem de haksiz yere paramı kesintiye uğratarak bana aşağıdaki maili attılar bende cevap olarak onun altındakini yazdım. Talebim ya yatırdığım 1400 iade ederek hesabımı kapatsınlar. Ve yaşattıkları mağduriyete rağmen yatırdığım paradan kesinti yapmasınlar bu ciddiyetsizliktir. Armut uygulaması ciddiyetini ve güvenilirliğini kaybetmiştir hizmet veren ustalara tavsiyem kesinlikle bu uygulamaya üye olup para yatırmasınlar.

Bana attıkları mail: Merhaba Abdulbaki Bey,

İsteğiniz üzerine hesabınızda bulunan 756,42 TL bakiyenizin iadesi için talebinizi aldım. Bakiyenizi ödeme yaptığınız kartınıza iade edeceğiz. Bankacılık uygulamalarına göre iade süreci 1-10 iş günü sürebilir. Yardımcı olabileceğimiz farklı sorularınız olursa bizimle her zaman [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıklı günler dilerim, Duygu.

Abdulbaki karakaya olarak cevabim ( Bakin benim mağduriyetimi gidermediğiniz gibi 1400 TL olarak yatırdığım paradan kesinti yapıyorsunuz teklifleri ben bonustan kullandım bu bir müşterilere cevap bile vermeden hesabımı kitlediniz beni mağdur ettiniz bu iki hesabımı açma sözü vermenize rağmen açmadınız bu uc buna rağmen 756,42 TL yatıracağınızı söylüyorsunuz ben yatırdığım 1400 TL nin tamamının ödenip hesabımı kapmanızı talep ediyorum hukuki süreç başlatacağım ve şikayet var sitesine sürekli bunu yazacağım ya hesabımı açın ya da paramın tamamını 1400 olarak bir an önce iade edin)

29 Mayıs 15:32

Armut hizmet verenleri mağdur edip hesaplarını kitliyor belge bahanesiyle insanları mağdur edip üyelerin üyeliklerini silmek istediklerinde hesaplarından haksiz kesintiler yaparak hesabi kapatacaklarını söylüyor bana 10 gündür hesabımı kilitlediler 1400 TL yatırarak üye oldum mağduriyetimi kendilerine defalarca dile getirmeme rağmen verdikleri cevap budur.

Merhaba Abdulbaki Bey,

İsteğiniz üzerine hesabınızda bulunan 756,42 TL bakiyenizin iadesi için talebinizi aldım. Bakiyenizi ödeme yaptığınız kartınıza iade edeceğiz. Bankacılık uygulamalarına göre iade süreci 1-10 iş günü sürebilir. Yardımcı olabileceğimiz farklı sorularınız olursa bizimle her zaman [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıklı günler dilerim, Duygu.

Abdulbaki karakaya olarak cevabim ( Bakin benim mağduriyetimi gidermediğiniz gibi 1400 TL olarak yatırdığım paradan kesinti yapıyorsunuz teklifleri ben bonustan kullandım bu bir müşterilere cevap bile vermeden hesabımı kitlediniz beni mağdur ettiniz bu iki hesabımı açma sözü vermenize rağmen açmadınız bu uc buna rağmen 756,42 TL yatıracağınızı söylüyorsunuz ben yatırdığım 1400 TL nin tamamının ödenip hesabımı kapatmanızı doğru talep ediyorum hukuki süreç başlatacağım ve şikayet var sitesine sürekli bunu yazacağım ya hesabımı açın ya da paramın tamamını 1400 olarak bir an önce iade edin)

29 Mayıs 15:13

Armut'a hizmet veren olarak üye oldum ve 1400 TL para yatırdım ve bana 700 TL Bonus verdiler bende uygun tekliflere teklif verdim aynı günün akşamında hesabımı kilitlediler müşterilerden cevap gelmesine rağmen müşterilere ulaşamadım hesabımı aktif etmelerini söyledim benden kimlik ve E-Devlet'ten adres beyanı istediler gönderdim buna rağmen hesabımı açmadılar bu ikinci şikayetim hesabımı açmayacaklarsa yatırdığım paranın iadesini isteyip hesabımı kapamalarını söyledim cevap olarak 1400 TL olarak yatırdığım paranın yarısını keserek bana iade edeceklerini söylediler müşteri taleplerine hesabın kitlenmesi nedeniyle cevap veremediğim halde benden haksiz olarak paramın yarısını iade edeceklerini söylediler hem de üstüne hesabi kitleyerek mağdur ettiler maddi ve manevi olarak zarar veriyorlar hem de haksiz kazanç sağlıyorlar hukuki süreç başlatacağım hiçbir usta hizmet veren mağdur olmasın güvenilir bir platform değil hiçbir usta ve hizmet veren bu sisteme üye olmasın. Mağdur olanlar haklarını sonuna kadar arasınlar.

28 Mayıs 12:51

Hesabımı bilgi vermeden kilitlediler üye olurken para yüklerken herhangi bir sorun yoktu üye olurken istemedikleri belgeleri hesabi kitledikten sonra talep edip hizmet verenleri mağdur ediyorlar burda incelemek ve güvenilir platform kurmak istiyorlarsa evvela hizmet alanları incelemeleri gerekir sonuçta teklif vermek için parayı biz ödüyoruz

profile
1 Destek
28 Mayıs 13:15 (Şikayetten 5 dakika sonra)

Merhaba, Yaşadığınız deneyim için üzgünüz. Talebinizle ilgili gerekli kontrolleri yaparak size en kısa zamanda dönüş yapacağız. Bizimle iletişime geçtiğiniz için çok teşekkür ederiz. Sağlıklı Günler, Armut Müşteri Deneyim Ekibi

28 Mayıs 13:15

Merhaba, Yaptığımız görüşmelerde konuyla ilgili sizlere bilgi verdik. Sağlıklı Günler, Armut Müşteri Deneyim Ekibi

Abdulbaki
29 Mayıs 20:00

Sorunumu hala çözmediniz gerekli açıklama yapmıyorsunuz size ulaşacağımız bir temsilcisi bile yok mail atabiliyoruz sadece hesabımı açmayacaksanız paramı iade edin demiştim hemen kapatıp iade edeceğinizi söylüyorsunuz iadeden de haksiz kesinti yapıyorsunuz bu demektir siz benim ve benim gibi mağdur olanların sorununu cozmeyeceksiniz.

Abdulbaki
30 Mayıs 12:13

Hem paramı iade etmiyorlar hem de hesabımı açmıyorlar. Bu konu hakkında hukuki sureci nasıl başlatabilirim

Abdulbaki
30 Mayıs 12:13

Hiçbir şekilde müşteri temsilcisi açıklama yapmıyor müşteri temsilcisine ulaşamıyoruz

Abdulbaki
30 Mayıs 12:14

Aradığımız numarada muhatap alacağımız kimse yok maille bu is cozulmez. İnsanları mağdur ettiğiniz gerçeğini kabullenin ve insanların mağduriyetini çözün

Abdulbaki
30 Mayıs 12:19

Ben artık sizin sistemize güvenmiyorum paramı bile yatırmak istemiyorsunuz gereksiz bahanelerle önüme süreç koyuyorsunuz ben yatırdığım 1400 TL'nin iadesini ve hesabımın kapatılmasını istiyorum

Abdulbaki
02 Haziran 14:06

1 veya 2 gün içinde hesabımı aktifleştireceklerini söylediler 1 haftayı geçti hala aktif edilmedi hala aynı emaili gönderip duruyorlar ekiplerimiz ilgileniyor vs.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Armut Paramı Mı Yedi Lütfen Okuyun. Üye Olmadan Önce

Mehmet
14 Temmuz 23:23
661
Armut Paramı Mı Yedi Lütfen Okuyun. Üye Olmadan Önce
Armut Paramı Mı Yedi Lütfen Okuyun. Üye Olmadan Önce
1

Armut.com Hizmet Ver Girişi Yapamıyorum

Erdi
09 Temmuz 11:25
469
1

Armut Uygulamasında Hizmetlerim Gözükmüyor

Didem
28 Haziran 00:53
408
1

Armut Hesap Doğruladığım Halde Hesap Kapalı

Faruk
19 Haziran 10:33
437

Armut Hizmet Veren Üyeliğim Bloke Hakkında

Mithat
14 Haziran 09:11
367
Benzer Şikayet Yaz