Armine.live

Armine.live

14 ŞİKAYET
0 TEŞEKKÜR
%42 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Armine.live'dan bende 4 tane eşarp istedim çok güzel reklamını yaptıkları için doğru olduğunu zannettim. Meğer kandırılmışm 4 tane ucuz yazma geldi. Beni sıkıntı ve strese soktular. Armine adı altında nasıl böyle bir şey yapıyorlar?

13 Eylül

Armine ipek eşarp aldık, internet sitesinden 29.90 TL'ye demişlerdi, bildiğin tülbent (3 TL etmez) çıktı. Belli ki markanın adını kullanan bir siteymiş. Şikayetçiyim. Sonuç alan olursa haberdar olmak isterim.

27 Şubat

Armine. Live sitesinden alışveriş yaptım sizin yorumlarınızı okuduktan sonra iptal etmek için tekrar siteye dönüş yaptım fakat hiçbir iletişim bilgisi bulamadım. Tüketici haklarını aradığımda kargoyu almama hak…

01 Şubat

Armine.live sitesinden İpek eşarp sipariş ettim 5 TL'lik güzide marka eşarp gönderdiler. Benim gibi bir sürü mağdur insan var. Allah biliyor ya, yetkililere sesleniyorum Armine.live sitesini kapatın insanları k…

29 Ocak

Armine. Live adlı internet sitesinden aldığımız ipek eşarp yerine 5 TL ilk ürün …

26 Ocak

Armine % 100 ipek eşarp diye aldığım eşarplar, değil ipek eşarp olması markaları, renk ve desenleri farklı ve faturasız olarak elime ulaştı. Kısacası benim istediğim ürünlerle alakası yok. Ben bu ürünlerin iadesini istiyorum.

25 Ocak

Böyle haksızlık olmaz. Armine marka eşarp sipariş ettik 5 liralık yazma yolladılar paramı helal etmiyorum para iadesi istiyorum.

14 Ocak

Armine.live adlı internet sitesinden aldığımız ipek eşarp yerine tülbent ürün gö…

13 Ocak

4 arkadaş Armine. Live 'den 5 adet Armine marka eşarp sipariş ettik. 5 adet incecik yazma geldi. Paramızın iadesini istiyoruz.

11 Ocak

04.01.2018 tarihinde Armine.live sitesinden yapılan alışverişte sipariş edilen ü…

08 Ocak
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları