Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Armine Anneler Günü Hediyesi Hayal Kırıklığı Ve Mağduriyet

Yasemin
22 Mayıs 09:49
74

Armine a city mağazasından Anneler Günü için yapılan 3 ürün kampanyasından faydalanarak bir ürün anneme, diğer ikisini ise kayınvalideme aldım. Ürünleri seçerken, stokta olmaması durumunda başka ürünle değişim yapılıp yapılmayacağını özellikle sordum ve değişim yapılacağı bilgisi verildi. Ancak, bir ürünün değişimi gerçekleşti, diğer ikisinin ise değişimi yapılamadı. Ürünlerin kolları ve bedeni uygun değildi ve aynı üründen temin edemiyoruz.

Mağazaya değişim için gittiğimizde, ürünlerin üçünü birden getirip iade etmemiz gerektiği söylendi. Bu durum, alışveriş sırasında bana açıklanmadı. Hediye ettiğim kişilerden ürünleri geri alamayacağım için, iki ürünle ilgili mağdur olduk. Bu firma ile ilk alışverişimdi ve muhtemelen son olacak.

Müşteri hizmetlerindeki temsilcinin 'müşterilerimiz bunu bilir' şeklindeki tavrı ise yaşanan sorunun başka bir boyutu. Firma büyük ve güvenilir görünse de, basit bir işlemi bile halledemeyerek müşteriyi mağdur etti. Çözüm odaklı olmadıklarını gördüm. Böyle bir durumu hiçbir büyük firmada yaşamadım. Yaptığımız alışverişlere rağmen anneme ve kayınvalideme rezil oldum. Hediye almak isterken mağduriyet yaşadım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Armine Giyim Personel Sıkıntısı

Seda
03 Haziran 21:54
127

Armine'nin Sorumsuzluğu Umursamazlığı

Sinem
20 Nisan 12:31
124

Armine Mağazasında Hediye Değişim Problemi

Ahmet
09 Nisan 15:37
91
1

Armine Müşteriyi Oyalıyor, Para İademi Yapmıyor

Mehtap
16 Mart 22:54
295

Armine İade Değişim Yapmadılar Eşarbı Elimizden Aldılar

Hicret
03 Mart 23:23
657
Armine İade Değişim Yapmadılar Eşarbı Elimizden Aldılar
Benzer Şikayet Yaz