16 Ekim 2014

Çalışmayan Traş Jeli ve 2 Aydır Oyalanan Evyap

Bir pazartesi sabahı hazırlanıp işe yetişmeye çalışırken çalışmadığını görmeyi asla istemeyeceğiniz şey nedir? Arko markalı traş jeli... Çalışmadığı için el sabunuyla traş olmak zorunda kaldığım ürün... Aradım sağ olsunlar "aa nasıl olur hemen inceleyelim " diye istediler.


Bozuk olduğunu ben 3 sn. de fark ettim neredeyse 2 ay olacak Evyap firması birkaç kez aramama rağmen hala inceliyor. Ne dönüş var, nede bir şey sanki uzay mekiği arızası. Biz bunu anlayamadık diye geri gönderseler bile razıydım. Şimdi telefon edip adres isteyeceğim evdeki diğer Arko ürünlerini de yollayayım herhalde nasa'ya gönderiyorlar. İki oldu demek ki benim eksikliğim Evyap için sıkıntı değil. Eyvallah.

Gökhan 596 Okunma

Cevaplar

  • Arko Temsilcisi04 Mart 2015

    Değerli tüketicimiz, Öncelikle şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek, KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, aşağıdaki yönetim sistemlerimiz bulunmaktadır. Bu uygulamaları geliştirmek ve sürekliliğini sağlamak ana hedeflerimizdendir. * TS EN ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi), * TS EN ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi), * TS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), * SGS ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemleri) * SGS GMP (İyi Üretim Uygulamaları Yönetim Sistemi) * TSE GMP(İyi Üretim Uygulamaları Yönetim Sistemi) * SEDEX (Sosyal Sorumluluk Sistemi) Yasal mevzuatlara ve Evyap standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.evyap.com.tr adresinde yer alan web sayfasından takip edebilir veya aşağıdaki ücretsiz müşteri iletişim hattından ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Evyap çalışanları adına tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Aylin TAŞKIN

  • Gökhan23 Ekim 2014

    bozuktu aldılar 2 ay sonra sağolsun yolladılar ama ilk basışımda köpükler saçarak hayal oldu :) birdaha alırmıyım sizce..

  • Gökhan16 Ekim 2014

    aşağıdaki maili evyap'a göndermeye çalıştım ama "teslim edilemiyor" umarım yetkililer burdan görüp ilgilenir keşke kapağı köpükle boğulmuş tutulacak yeri kalmmış ürünün ekteki resmide buaya koyabilsem -------------------------------------- Sayın yetkili, detaylı yazarak bu konuda artık vakit harcamayacağım. kayıtlarınızda ismim ve 505 296 6094 no lu telefonumdan yürütülen işlemler ile ilgili bilgiye umarım ulaşırsınız… Kısaca…yaklaşık 2 ay önce daha hiç kullanamadan ilk denememde sabah bozuk olduğunu gördüğüm ve beni el sabunuyla traş olmaya mecbur eden ürününüzü karşılık istemeksizin sadece bildiğimiz, yerli malı, bizim markamız diye sizlere bildirerek, talep ettiğiniz ürün gönderimini yaptım… 2 ay… arada görüşmemize rağmen, tüm iyi niyetimle olsun sorun değil dememe rağmen arıza tespiti yapılamadı… oysaki “bozuk” bu yeterliydi ben bir beklentide değildim parasını verdiğim ürünü değiştirseniz bile yeterdi kaldıki oda olmasa olur can sağlığı … 2 ay sonra ekteki resimde gördüğünüz ürün geldi iş yerime…. Arkadaşlarım “vaay bak ne güzel ilgileniyolar” diyorlardıki kokusu nasıl diye düğmesine bastım…… sonuç resimde…… Yok, olmayacak belli…. şirketinize iş hayatında başarılar dilerim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön