20 Ekim 2016 #6737887

Arkas Otomotiv Hasar Onarımda Kusur

Opel marka aracımda kaza sonucu oluşan hasar onarımı için güvenilir olarak gördüğüm yetkili servis olan Arkas Otomotiv'e aracımı verdim. Aracı teslim ederken özellikle sol ön çamurluktan darbe aldığı sırada sol kapıyı açmakta zorlandığımı ve ittirerek açabildiğimi ve onarım sırasında kapınında kontrol edilmesini söyledim. Cevap olarak ilgilenileceği söylendi. Onarım sonrası aracı teslim aldıktan sonra kapıdan açılıp kapanırken sesler geldiğini fark ettim. Servise tekrar gidip bu şikayetimi ilettim bana ekspere bildirileceği söylendi. 3 gün sonra telefon ile servis tarafından arandım eksperin arıza için olumsuz görüş bildirip kaza sonucu oluşmadığını bildirdiğini söylediler. Kazayı eksper yaptı arabanın sahibi de eksper öncesini ve sonrasını çok net biliyor kendisi ve bu görüşü baz alan Arkas Otomotiv takdire şayan bir müşteri memnuniyeti sergilemiş olup beni mağdur durumda bıraktılar.

Mustafa 2.290 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa23 Ekim 2016

    Anladığım kadarıyla kazayı eksper yaptı ben değil arabanın sahibide eksper o biliyor çünkü arıza önceden varmiydi yokmuydu harika bir yaklaşım zaten sigorta firmasını da şikayet ediyorum özensiz ve lakayıt tavrından dolayı bu mecra da çözüm üretilmez ise evet bir kapı gergisi için mahkemelik olacağız hakkımı sonuna kadar arayacağım siz de bu mantık ile calismaya devam ediniz arkas isme yazık oluyor.

  • Arkas Otomotiv Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle geçmiş olsun diler, hasar onarımı için bayimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Görüşlerinizin kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirildiğini paylaşır, konuyla ilgili bilgilendirme yapmak isteriz. Aracınızda meydana gelen hasarın onarımı için, yetkili servisimizde, tüm kasko sigortalı araç hasar onarımlarında izlenen süreç aynen uygulanmış olup, eksper tespit ve onarım onayı kapsamında onarım işlemleriniz başlatılmış, kaza sonucu oluştuğunu ifade ettiğiniz araç kapısındaki arızanın, eksper tarafından mevcut kaza sonucu oluşmadığı tespiti sebebiyle, ilgili bölüm onarım onayı alınamadığından işlem yapılamamıştır. Aracınızın işlemleri tamamlanıp, tarafınıza teslim edildikten sonra, kapı arızası ile ilgili kasko kapsamında onarım talebinize istinaden tekrar gerçekleştirilen başvuruda verilen red yanıtı sebebiyle yine işlem yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, ARKAS OTOMOTİV

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön