15 Haziran 2016

Arkas Otomotiv Galeriye Böyle Mi Koyuyorsunuz?

2. el araç almak için Çiğli Arkas Otomotiv 2.el'e gittim. Aracı beğendim almakta istedim (18***dosya numaralı aracınız) ancak aracın içerisine baktığımda inanılmaz derece pis olduğunu gördüm. Değil araca bakmak içine giremiyorsunuz. Görevli arkadaşa durumu sordum araç yıkamanın maliyet olduğunu bu yüzden satılmadan yıkamadıklarını iletti.

Yıkatın bakayım temizlenirse lekeler çıkarsa satın alayım. Verilen yanıt daha da trajikti. Siz kaparo verin yıkatalım beğenirseniz alırsınız beğenmezseniz kapora yanar. Araç bakmaya müşteri geliyor insan geliyor ve parasını vererek hizmet alıyor. Nasıl bir firma temiz olmayan araçları galeriye koyar da 2 kuruş para için temizlenmez. Bu nasıl bir anlayıştır? İnsana, müşteriye azıcık saygınız olsun.

Mahmut 1.028 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 18 Haziran 2016

    Yapmayın rica ederim ne detayı araba pislik içindeydi diyorum siz detaylı temizlik diyorsunuz. Ben ne gördüğümü ne konuştuğumu iyi biliyorum. Lütfenn en azından gerçekleri kabul edin. Burada insanları kandırmayın.

  • Arkas Otomotiv Temsilcisi16 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bayimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, görüşlerinizin kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirildiğini paylaşır, konuyla ilgili bilgilendirme yapmak isteriz. 2.el olarak sergilenen araçlarımız iç/ dış standart temizlikleri yapılarak sergilenmekte olup, beğendiğiniz araçta da aynı işlem gerçekleştirilmiştir. Ancak, standart temizlik haricinde uygulanabilen detaylı iç temizlik vb.. işlemler araç koruma işlemleri kapsamında gerçekleştirilen, müşteri taleplerine istinaden yapılan işlemler olup, Satış Danışmanımız ile temizlik hakkında gerçekleştirdiğiniz diyalogda sözü edilen temizlik işlem ya da işlemlerin bu kapsamda olduğunu belirtmek isteriz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, ARKAS OTOMOTİV

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön