18 Eylül 2013

Arkas Otomotiv Aracımı Kusurlu Teslim Etti!

07.09.2013'de yakıt kaçağı şikayeti ile aracımızı servise getirdik. Arıza tespitinin uzaması, yedek parça temini vs sebepler ile aracın işi bitmedi ve o gün serviste kaldı. Ertesi gün aracımızı almak üzere gittiğimizde ön camda çatlak, sol kapı ayna üzerinde sarı boya lekesi, arka tamponda ezilme/sarı boya lekesi olduğunu gördük.

Mesai saatinin bitmesi nedeniyle bize yardımcı olacak hiçbir yetkili bulamadık. Güvenlik görevlisi durumu bizimle ilgilenen servis danışmanına telefon ile iletti. Aradan geçen 10 günlük süreç içinde firmayı defalarca aramamıza, mail göndermemize rağmen hiçbir olumlu gelişme yaşanmadı. Hasarımızın onarımı, zararımızın tazmini yönünde işlemlerin yapılmasını istiyoruz.

Yasemin 935 Okunma

Cevaplar

  • Arkas Otomotiv Temsilcisi14 Kasım 2013

    Değerli Müşterimizin ilettiği şikayet üzerine yetkililerimiz kendisiyle iletişime geçmiş ve müşteri memnuniyeti kapsamında işlemleri yapılarak sorun çözümlenmiştir. Saygılarımızla, Arkas Otomotiv

  • Yasemin 23 Eylül 2013

    Henüz herhangi bir yetkili lütfedip aramadığı için firma bana göre sadece kocaman bir sıfırdan ibaret. Dolayısıyla değerlendirme notu da bundan farklı olamaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön