24 Ağustos 2013

Arkadaj.com'dan Çıkış Yapamıyorum!

Arkadaj. com' a ücretsiz üye olmak için girdiğimde , cep telefonunu da belirttiğim için hemen bir mesajla üye olduğumu ve telefonunu kullandığım operatörden (Turkcell) her hafta 8. 9 TL kesileceğini belirttiler. Şok oldum. Her türlü iletişim hatlarını kullandım üyeliğimi iptal ettirmek için mümkün değil. Telefonlara cevap vermiyorlar.

7979 'a mesaj atamıyorsun yani resmen binlerce kişi gibi yanıltıldım. Üstelik 1 hafta içinde hiç kimse ne mesaj atıyor nede arıyor. Ben Ankara'da Savcılığa ve Tüketici Hakem Heyetine yazılı başvuruda bulundum.

Şaban 494 Okunma

Cevaplar

  • Arkadaj.com Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Şaban K'nın Şikayeti ile ilgili, Servisimizin yaklaşık 600.000 kullanıcısı olduğu, servisimizin, servisimizde kullandığımız görsel ve kurguların GSM operatörleri ve resmi makamlarca onaylı olduğu bilgisi verilmiştir. Müşterimizin şikayet ettiği konuların hepsi kendisine gönderilen SMS metinlerinde (bu SMS metinleri GSM operatörleri tarafından otomatik gönderilmektedir) ve internet sitesinden detaylı olarak açıklanmaktadır. Ayrıca müşteri hizmetlerimizin mesai saatleri içerisinde, 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet verdiği, diğer saatlerde acil talepleri internet sitesindeki ilgili formu doldurarak gönderebildiği bilgisi hatırlatılmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön