28 Ocak 2014

Arkadaj.com 2 Gün İçinde 39 TL Tahsil Etti.

Arkadaj.com' a üye olmak istedim. Üyelik sözleşmesini tam olarak okumadan onayladım ve telefonuma gelen üye ol mesajı üye oldum. Telefona gelen mesajda önemsemediğim için ve fazla dikkatli davranmadığım için 1 aylık pakete ( gelen mesajda 1 aylık var sadece. Seçenek sunulmamış haftalık diye )abone oldum.

2 gün sonra fark ettim ki ücretli ,iptal yazıp mesaj 7676 ya mesaj attım. Belki 15 mesaj attım iptal için iptal etmedi. Siteye girdim zar zor iptal ettim. Üyeliğiniz iptal olmuştur diye mesaj geldi. Yani 2 gün için 39 TL fatura edildi. Oysa haftalık 8.90 TL gelen mesajda haftalık seçeneğin olmaması sizce tesadüfen midir? Evet dediğiniz an iadesi yok. Hangi kanuna göre?

Bahtişen 656 Okunma

Cevaplar

  • Bahtişen31 Ocak 2014

    cep telefonuma gelen mesaj şöyledir: Kaydınızı tamamlamak için bu mesajı EVET yazarak cevaplayınız.Bu işlem size ait degilse onay vermeyiniz. 39tl/ayMH 0850 532 2601.******* En sonunda 39tl/ay MH**** okudugunuz zaman kim ne anlar ? Aylık yüelik alıyoruz yazıyor mu ? Bunu evet dedikten sonra tahsil edecez yazıyor mu ? Hayır yazmıyor.! Sadeve EVET dedikten sonra gelen mesajda 39 tl abonelik ücreti alındı diye bildiriliyor. Tam avukatlık ! Size mahkeme açsam bu mesajdan dolayı kesin kazanırım ! Tazminat da ! Gaztelere de çıkarsınız mesajlarınızla ! Tazminatı da avukata bagışlarım ! ayrıca abonelik iptal olamasın diye : İptal mesajı yanlış veriliyor ki magdur onlarca kez İptal yazıp size para kazandırsın konturuyla. Tam 9 kez iptal demişim telefonda ***HATALI SMS*** İptal edemedim oradanen sonunda siteye girdim zar zor iptal ettim oradan , çünkü oradaki İPTAL AÇIKLAMASI telefona gönderilenden çoook farklı idi. Eger 39 tl yi iade etmezseniz her yerde mesajlarınızı yayınlayacam herkese de bildirecem bu işi yarıda brakmıyacam. Ha ayrıca hiç kimseyi sizin siteden aramadım ve rahatsız da etmedim! Bahtişen C. 31 Ocak 2014 20:00:03

  • Arkadaj.com Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli üyemiz Bahtişen C.'nin şikayeti ile ilgili; Sitemizde detaylı açıklama mevcuttur.Açıklama: “Diğer üyeleri rahatsız edici davranışlar, küfür, hakaret ve T.C. kanunlarına uygun olmayan girişimler kesinlikle yasaktır. Bu hizmetin bedeli aylık 39 TL dir ve siz burada kalmak istediğiniz sürece otomatik yenilenir. Ücretli aboneliğinizi iptal etmek için IPTAL ARKADAJ yazarak 7979'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Mobil ödeme Avea, Turkcell ve Vodafone tarafından desteklenen güvenli ödeme yöntemidir. Yanıt olarak göndereceğiniz SMS'ler standart SMS tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kullanıcıya gönderilen “SMS” metinlerinde servisin ücretli bir servis olduğu ve ücretin ne kadar olduğu açık bir şekilde bildirilmiştir. Kendisi bu mesajları okuduktan sonra “EVET” yazarak üyeliğini onaylamıştır. Detaylı bilgi almak için 0850 532 26 01 no’lu destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön