Arızası Giderilemeyen Samsung Tabletim.

Dilek Atak A. |

5 kez Destek Bilişim'e götürüp arızayı tespit edemeyen sevgili teknisyenler değişimin olabilmesi için tüketici hakem heyetine başvurmamı tavsiye ettiler. 5 gün içinde donmuş bir şekilde tableti 6.kez Ümraniye servisine götürdüm, onlarda yazılım güncelleyip verdiler. Sikayetvar.com üzerinden yazdığım yazılar üzerine Samsung tarafından yine arandım ve onlarda bu sorunun çözülmesi için tüketici hakem heyetine başvurmamı istediler. Demek kendi kusurlu ürünlerini hakem heyeti onayı olmadan değiştirmiyorlar. Tabletimi servisten alarak hakem heyetine başvurumu yaptım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  17:45

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Eylül
  01:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi