22 Ekim 2016

Arızalı Fırın Ve Arçelik'in İlgisizliği.

4 ay önce sağlamlığına ve servisine güvendiğim Arçelik marka turbo fırın (9314fdG4 6) aldım. Almış olduğum fırında ilk günden beri yemek pişiremiyorum. Fırının altı ısıtmıyor gölcük yetkili servis elemanları yaptıkları ölçümler sonucunda''bu fırınların rezistansının altta değil yanda olduğunu, bu nedenle sorunların yaşandığını, ancak bunun fırının imalatından kaynaklanması nedeni ile arıza olarak değerlendiremeyeceklerini'' söyleyerek gittiler.

Durumu firma yetkililerine iletmek amacı ile 3 kez müşteri hizmetlerini aradım, ancak bir kez bile geri dönüş yapılmadı. Hele''bu fırınlar böyle, fırında fazla tutarsınız pişer '' diyerek'' bekleyip görecek kadar vakti olmadığını'' söyleyip giden servisi anlamamı hiç beklemeyin. Yasal haklarım saklı kalmak üzere, mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini; ''ayıplı ürün'' olan fırının onarılmasını veya değiştirilmesini talep ediyorum.

Deniz 840 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 13 Kasım 2016

    Arçelik firması maalesef o günden beri hiçbir girişimde bulunmamış, bir kez dahi aramamıştır. Fırınımın arı zası aynen devam etmektedir. Bu ilgisizliği anlamak mümkün değil. Artık tek seçeneğim olarak Tüketici Mahkemesi kaldı. Şu andan sonra da Arçelik firmasından tek bir çöp bile almayacağım.

  • Arçelik Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön