13 Ekim 2016

Arıza Kaydına Gelen Eleman D-Smart Net Ekibini Çağır Diyor.

Arıza kaydına gelen kişi topu sürekli bina içi tesisata atıyordu. Bina içi tesisat dışında ankastreden modemi doğrudan bağladık, yine ip alamama sorununu yaşayınca önceki sefer arıza kaydına gelen kişi arıza kaydında D-Smart ekiplerini de çağırın ortak çalışalım diyor. D-Dmart'ı arıyorum böyle bir olanak yok, biz TTNET elemanlarıyla anlaşmalıyız diyor. Ben her akşam 2-5 kez arası D-Dmart' la görüşmeme rağmen hiçbir ilerleme yok. 15 günüm dolmadan bu iş hallolmayacaksa **'a geri dönüş yapacağım. Kimsenin benimle dalga geçmeye hakkı yok.

Emre 323 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi13 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 13.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi13 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön