Ariston Thermo Tamir Yapmamak İçin Garanti Dışı Bıraktı!

Oguzhan C. |

5 yıl önce Ariston termosifon almıştım. 1 yıl geçti altından su akmaya başladı. Servisten geldiler ve rezistansını değiştirdiler. Geçen hafta aynı sorunu tekrar yaşadık. Servis bu defa cihazı komple ücretsiz değiştirmemiz gerekiyor dedi. Merkez aradı, servisin tespiti doğru ama her yıl bakım yaptırmadığınız için garanti kapsamında değil dediler.

Garanti belgesinde böyle bir madde-koşu göremedim. Zaten bu cihazı aldıktan sonra 2 sefer aynı sorunu yaşadık. Belli ki Ariston daha önce servise gittiğinde , gerekli parçaları değiştirmemiş. Bahane uyduruyorlar. Ayrıca bir cihaz 5 senede tamamen bozulur mu?

Etiketler :

Su Akıtma-Su Tahliye Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oguzhan C.
  11 Temmuz
  22:37

  ariston basta yalan beyanda bulundu sonra nihayet aradi. cihazi garantiden cikarmalarinin yasal gerekcesini ve garanti belgesinde hangi maddeye dayandirdiklarini sordum, cevap veremediler.. hic ilgilenmeye niyetleri de olmadi. mal satarken bol keseden sallayip bilmem kac sene garanti var deyip, musteri zorda kalinca istismar edip hukuksuz is yapmaktan hic rahatsiz olmuyorlar.. bana telegonda isterseniz yasal haklarinizi kullanin deyip kapattilar. isin para boyutunu gectim, tuketicilerin urun alirken 10 kere dusunmesi gereken ciddiyetsiz bir firma, lutfen gerekirse biraz fazla para verip koklu kurumsal firmalardan alisveris yapin, paranizi cope atmayin.

 • Oguzhan C.
  10 Temmuz
  16:04

  Ariston benimle gorustugunu yazmis. Bu sikayetimle ilgili beni kimse aramadi. Bu nasil bir cevaptir anlamadim ??

 • 10 Temmuz
  15:29

  Oğuzhan C. Hakkında

  Son kullanıcımızla konuyla ilgili görüşülüp gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla;

  Ariston Thermo
  444 82 84
  www.ariston.com