10 Mayıs 2013

Ariston Thermo Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak Çok Zor!

Ariston kombim ateşteleme yapmadı. resetledim açtım kapadım fayda etmedi. firmanın 7/24 hizmet ulaşabilirsiniz denilen telefonları da dahil aramadığım telefonu kalmadı ancak hiçbir şekilde ulaşmak mümkün değil. üstelik web sayfasındaki iletişim kutusundan internet yoluyla da mesaj bıraktım ancak geri de dönülmedi.

Teknik servise ulaşabildim en sonunda. geldi resetledi düzeldi. kombim garanti süresinde olmasına rağmen tarafımdan ücret alındı. şayet telefonla ulaşabilmek mümkün olsaydı yahut bıraktığım çağrılar okunup tarafıma geri dönülmüş olsaydı telefonla alacağım teknik destekle kendim de düzeltebilirdim belki.

Eda 196 Okunma

Cevaplar

  • Eda 10 Mayıs 2013

    firma cevabı müşterilerine aptal muamelesi yapar nitelikte.kullanım klavuzundaki talimatları tabi ki denedim ,sorun hallolmadığı için yardım istedim ancak ulaşmak mümkün olmadı. şikayet ettiğim husus müşteri hizmetlerine ulaşamamış olmak ve bıraktığım mesajlara rağmen müşteri talebine kayıtsız kalınması.ilgili firma tarafından arandım ancak şikayetimi dahi anlamaktan yoksun firma tarafından bir de aptal muamelesi yaparak üste çıkma çabası son derece saygısızca.

  • Ariston Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Eda S. Hakkında Son kullnıcımız ile görüşüp gerekli bilgi verildi. Kullanım klavuzu müşteri tarafından yapılabilecek kolay talimatları içermektedir. Saygılarımızla Ariston Thermo 444 82 84 www.ariston.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön