Ariston Thermo Montaj Hatası ve Tüketici Hakkımın Hiçe Sayılması!

Utku Y. |

Ariston Thermo'nun Ankara Batıkent'teki servisinden 26/10/2013 tarihinde servis fişi: 1206524 numaralı kombiyi taktırdım. Kombi montaj hatası nedeniyle sürekli su damlatıyor, yoğuşma yapmıyor. Sayısız onarım taleplerimiz sonucu iki kez gelen servis, problemi kabul etti; fakat çözüme yönelik ciddi bir çaba harcamadı. Üç senedir bu sorun devam ediyor.

Bu sürede balkonumda kombinin çevresindeki mermerler paslandı, balkon demirlerim aynı şekilde. Komşumun balkonuna sürekli su damlatıyoruz. Hatalı montajın ve faydasız onarımın belgeleri elimde mevcuttur. Profesyonellikten bu kadar uzak bir firmayı tercih etmiş olmamdan dolayı son derece pişmanım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Utku Y.
  21 Nisan
  17:59

  Telefonla Ariston şirketiyle görüştük. Yaptırdığımız favori mühendislik adlı firma yaptırdığımız dönem ariston kombinin yetkili firmasıydı. Bayii çok fazla şikayet aldığı için Ariston firmayı bayilikten çıkardıklarını söyledi ve artık firmanın onları ilgilendirmediğini söylediler. Biz aristonun marka değerine güvenerek bu bayilikle iş yaptık. Şimdi Ariston konunun onları ilgilendirmediğini söylüyor. Bu nasıl bir marka değeridir. Ben ne idüğü belirsiz bu bayiden hakkımı aramayacağımı biliyorum. Bu yüzden ariston bayisiyle iş yaptım. Ne demek konu bizi ilgilendirmez? Bu firmanın Ariston bayisi olduğu dönemde yaptığı her iş Ariston'u ilgilendirmeli.

 • 19 Nisan
  16:32

  Tüketiciye verilen telefon bilgilerinden ulaşılamamıştır .

 • 19 Nisan
  09:36

  Konu tarafımızdan takip incelenip en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

  Ariston Thermo
  444 82 84
  www.ariston.com