01 Şubat 2014

Ariston Şofben Delindi Su Akıtıyor!

İstanbul Küçükçekmece'de yaşayan ailemin almış olduğu Ariston marka elektrikli şofben 3 gün önce kazanı delindiği için su sızdırmaya başladı. Küçükçekmece cennete bulunan servise gittiğimizde hiçbir şekilde bizimle ilgilenmediler ve aldığımız firma olan Koçtaş'a gönderdiler. Bizi Koçtaş'ta doğru bilgilendirmeyi alıp müşteri servisine tekrar yönlendirildik, fakat (sözde) servis bizimle hiçbir şekilde ilgilenmedi.

Kazanın (sözde) delinme sebebini suyun tazyikli gelmesine bağladılar, fakat evimiz dördüncü katta bulunuyor. Tüm belgelerimiz ve faturalarımız olmasına rağmen bizi 3 gündür mağdur ediyorlar. Dört yıl garantisi olan ürünümüzü sadece 2 yıl kullandık. Ürünümüzün değiştirilmesini istiyoruz.

Ali 1.774 Okunma

Cevaplar

  • Ariston Temsilcisi03 Şubat 2014

    Ali Ç. Hakkında; Son kullanıcımızla konuyla ilgili görüşülüp gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla; Ariston Thermo 444 82 84 www.ariston.com

  • Ali 03 Şubat 2014

    tarafınızdan incelenmektedir fakat bize garanti belgesi bulunmadığı için geri çevrildiğimizi söylüyorsunuz garanti belgemizi bulduk. Hala daha bizi oyalıyorsunuz 1 haftadan beri sizin ilgisizliğinizden dolayı evimizin sıcak suyu yok en kısa zamanda ilgilenmezseniz hakkımızı hukuksal yöntemlerle arayacağız.

  • Ariston Temsilcisi02 Şubat 2014

    Ali Ç. Hakkında; Konu tarafımızdan incelenmektedir. Saygılarımızla; Ariston Thermo 444 82 84

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön