06 Eylül 2013 #1996550

Ariston Thermo Termosifonun Kazanı Delindi!

Termosifonu 04/2011 yılında almış bulunmaktayım! Bir hafta önce kazandan su akıtmaya başladı ve çağırdığımız servis, kazanı değiştireceklerini söyledi. Kazanın 2 yılda bir yapılması gereken bakımı yapılmadığından herhangi bir değişimi yapamayacaklarını söylediler! Ancak firma bu bakım ile ilgili hiçbir bilgi vermemiştir.


Garanti belgesinde bakımdan bahsetmektedir, ancak sorun ne termosifonun montajı sırasında ne de sonrasında bir uyarı olarak iletilmemiştir. Bu şunu düşündürtmektedir; 3 yıl garanti verilen bir ürüne, 2. yılda bakım şartı koyan Ariston Thermo , ürününün 2. yılında bu sorunu öngörmekte, ama hiçbir şekilde önüne geçmek için bir şey yapmamaktadır. O halde 3 yıl neden ve neye garanti veriliyor?

Serpil 324 Okunma

Cevaplar

  • Serpil09 Eylül 2013

    Firma yalnızca kalıp bir cümle ile şikayeti cevaplamıştır, herhangi bir sorun çözümü olmamıştır.

  • Serpil09 Eylül 2013

    Herhangi bir bilgilendirme sağlanmamıştır, lütfen doğru bilgiyi vermenizi rica ederim. Ürünlerinizin garanti süresini 3 yıl olarak bildirip, 2. yılında zaten sorun yaşanacağını öngördüğünüzü kayda geçmenizi rica ederim.

  • Ariston Kombi Temsilcisi06 Eylül 2013

    Serpil S. Hakkkında Son kullanıcımızla konuyla ilgili görüşülüp gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla; Ariston Thermo 444 82 84 www.ariston.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön