25 Nisan 2016

Ariston Thermo Müşteri Temsilcisinin Sert Tavrı!

22.04.2016 tarihinde 18.47'de kombimdeki problemden ötürü internetten bulduğum Ariston teknik servis numarasını (4449031) aradım ve kombimde bir problem olduğunu belirttim, telefonun ucundaki hanımefendi sert bir dille sadece teknik servis yönlendireceğini söyledi. Tavrı bu olunca bende önce bir dinleyin ne olduğunu dedim oda daha yüksek bir ses tonuyla teknik bilgi vermediğini belirtti ve bende bana sesini yükseltemeyeceğini belirttim. Kadın sen sesini yükseltiyorsan bende yükseltirim diye bir başladı, geri aradığımda ismini öğrenmek istedim ama vermedi. Böyle bir kadınla müşteriyi muhatap eden firmanın yeterli eğitim vermemesinden mi, yoksa iş takibinin yapılmamasından mı bilmiyorum ama ben böyle bir olay hayatımda yaşamadım! Gereğinin yapılması dileğiyle.

Berivan 1.029 Okunma

Cevaplar

  • Ariston Kombi Temsilcisi25 Nisan 2016

    Tüketici ile görüşme yapılamamıştır vermiş olduğu telefon bilgisi kullanım dışıdır. Problemi ile ilgili 444 82 84 nolu müşteri hizmetlerimize geri dönüş yapılmasını rica ederiz.

  • Ariston Kombi Temsilcisi25 Nisan 2016

    Konu tarafımızdan takip incelenip en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Ariston Thermo 444 82 84 www.ariston.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön