13 Şubat 2013

Ariston Thermo Montaj Hatası Yüzünden Olan Hasarda Değişim Yapmıyor!

Ben Ariston matis 24 ff yoğuşmasız kombi aldım. montajını yapan firma(asır doğalgaz) kombi borusunun eğimini yukarı doğru montajını yapmışlar. Aristondan gelen kişi bu şekilde montajlanmış kombinin bağlantısını yapıp onay verdi. yağmur yağınca borudan giren yağmur suyu kombinin içine sızdı.


Yetkili servisi çağırdım kombiyi açtılar, kombinin her yeri elektronik kısmı, kablolar şu içinde kalmış. Allah tan kısa devre olmadı yoksa havaya uçacaktık. bana bu montajdan kaynaklı bir hata bizlik bir şey yok dendi.


Ben firmayı aradım onlarda Ariston onay verdiyse bizlik bir şey yok dediler. firma Aristonu arayınca teknik servis tamam biz bunu tamir edelim dedi. fakat ben değişim istiyorum kurutulmasını istemiyorum.

Ayhan 347 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan13 Şubat 2013

    Ariston T. Hakkında Bana sundukları bir çözüm değildi.Tamamen su içinde kalmış bir ürünü kurutup tekrar bana sunmaktı.bu firma şunu bilmeli ki burada üru su içindeyken beni elektirik çarpabilirdi.kısa devre sonucu patlayabilirdi.Bu bomba düzeneğinin evimden cıkarılmasını istedim sadece.Burada benim,ailemin ve komşularımın hayatıyla kumar oynanıyor.Bu ülkede insan hayatı bukadar ucuz mu? Ariston'u ve Asır Doğal Gazı hayatıma kastetmekle suçluyorum. Saygılarımla

  • Ariston Kombi Temsilcisi13 Şubat 2013

    Aykan A. Hakkında Konu hakkında müşterimiz ile görüşüldü. Satış Sonrası Hizmetler olarak üründeki problemi giderebileceğimizi ilettik. Ancak müşterimiz çözümü kabul etmemektedir. Saygılarımızla Ariston Thermo 444 82 84 www.ariston.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön