24 Ekim 2016 #6767275

Ariston marka kombi hakk

Merhaba, ariston markasından hem kendi aileme hem de eşimin ailesine almış olduğumuz her 2 kombi de alındığı günden beri hem performans bakımından ve bu yetersiz performansa karşı gelen doğalgaz faturalarından, hem de düzenli olarak bakımları yapılmasına rağmen sürekli olarak verdiği arızalar ve değişen parçalar sebebiyle bize yaratmış olduğu maliyetten ötürü genel olarak markaya karşı bir memnuniyetsizlik yaratmış olup, her 2 cihazda da benzer problemler olması akıllarda bu kadar da tesadüf olur mu sorusunu uyandırmaktadır. bilgilerinize sunarım , teşekkürler..

Aslı 184 Okunma

Cevaplar

 • Aslı25 Ekim 2016

  Merhaba, firma ile ilgili olarak bugün açtığım şikayet kaydına çağrı merkezinden Gizem Hanımın yapmış olduğu arama sonrasında gerekli görüşme ve bilgilendirme yapılmıştır şeklinde dönüş yapılarak kayda cevap verilmiştir fakat görüşme benim için aynı şekilde faydalı olmayıp, çözüm odaklı bir süreç de yaşanmamıştır. Müşteri memnuniyeti adına bunu belirtmek isterim, bilgilerinize.

 • Aslı24 Ekim 2016

  Gizem Hanım tarafından bize yapılan dönüşte, kendisine ilk bakımları ariston servisine yaptırdığımız fakat daha sonra servis ile yaşanan ücret ve diğer sıkıntılar sebebiyle başka bir servis kullandığımız bilgisi verilmiş olup, gizem Hanım yaşanan problemlerin diğer servisle alakalı olmadığını nereden bileceklerini söylemiştir. Diğer servis sadece kışlık temizlik gibi bakımları yapmış olup, değişen parça olmadığından bunu anlamak gayet kolaydır. Ayrıca kombinin alındığı ilk günden beri sergilediği düşük performans da diğer servis kaynaklı değildir herhalde. Bu şekilde yapılan çözüm odaklı olmayan bir görüşmeyle gerekli bilgilendirme yapılmıştır şeklinde bir geri dönüş ne kadar etiktir acaba?

 • Ariston Kombi Temsilcisi24 Ekim 2016

  Konu hakkında son kullanıcımız ile görüşülüp, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla; Ariston Thermo 444 82 84 www.ariston.com

 • Ariston Kombi Temsilcisi24 Ekim 2016

  Konu tarafımızdan incelenip en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Ariston Thermo 444 82 84 www.ariston.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön