19 Nisan 2013 #1753198

Ariston Indesit Termosifon Kazanı!

2008 yılında 7 yıl garantili Ariston titanyum kazan termosifon aldım. 15 gün önce kazan delindi. Artvindeki Servise haber ettim . Artvide ki Bosch servi geldi kazanın delik olduğunu söyledi Artvine de.Her yıl bakım yapılması gerektiği bakım yapılmadığından dolayı garanti kapsamına girmediği tarafıma söylendi.


Ancak tekrar 444 lü tel arayarak kazanımın neden değişilmediğini sorduğumda bu sefer de 2 yılda bir bakım olması gerekliliğini bildirdi.Her ağızda değişti Servisin ilk montaj kaydında ve garanti belgesinde her yıl(2 de denildi) düzenli bakım yapılması ile ilgili bir ibare bulunmamakta.Şu anda Ariston firması ve teknik servisinden mağduriyetim giderilmesini talep ediyorum.

Arif 343 Okunma

Cevaplar

  • Arif26 Nisan 2013

    Sayın ariston Bu dış etkenlerdeki zarar görmeyi kim belirliyor. Ariston servisi gelmeden nasıl anlaşılıyor.Sorunumun nasıl olduğunu tlf la nasıl anlıyorda bana garanti dışındasın diyor. Ayrıca bu durumda ne yapacağımı? nasıl öğreneceğim.Termosifonu atmam mı lazım yaptırmam mı kime danışacağım servisinize nasıl ulaşacağım tlf cevap da vermiyor. Ariston gibi büyük firmanın böyle servisleri olsun hakkaten çok iyi . Boşh servisi geldi (servisinizin arkadaşı imiş) alt kapağı açtı aynı benim baktığım gibi bu su kaçırıyor .Ana servis gelmeli dedi .Kapağı kapattı gitti. Servis anlayışınız için çok teşekkürler. Aristonun sizler gibi çalışanları olduğu için gurur duymadığına eminim saygılarımla.

  • Ariston Kombi Temsilcisi22 Nisan 2013

    Arif U. Hakkında Son kullnıcımızın termosifonuna bakım yapılması gerektiği kullanımlavuzunda ve garanti belgesinin arka yüzünde yazmaktadır. Bakımsızlık neticesinde dış etkenlerden zarar gören ürün garanti kapsamında değerlendirilememiştir. Saygılarımızla Ariston Thermo 444 82 84 www.ariston.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön