Ariston Indesit'in Ulaşamadığı Yedek Parça.

Bahadır A. |

2013'ün son haftası arızalanan bulaşık makinemize yerel servis hızlı bir şekilde baktı ve ısıtıcı motorunun yandığını söyledi. Yıl sonu olması nedeniyle depolardan mal çıkışı olmadığı ve yedek parçanın yılbaşından sonra gelebileceği bilgisini verdi. Yılbaşından beri sürekli görüştüğüm servisten aldığım bilgi 03.01.2014'te siparişin verildiği, fakat o tarihten beri ne parçanın geldiği ne de herhangi bir bilgi alabildikleri.

Ariston Company merkezini arayarak herhangi birine ben de ulaşamadım. Aynı gün çamaşır makinem için de kazan siparişi verilmişti. An itibariyle 20 gün geçmiş durumda. Evimdeki tüm beyaz eşyalar Indesit ve Ariston. Evimizde bebeğimiz var ve Ariston bizi mağdur etti.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahadır A.
  20 Ocak
  10:51

  Lokal Servise yedek parça gönderimi olmuş ama benim makinelerimin parçaları gönderinin içinde yok. Sanırım ilgilenme sözde kaldı. Böylelikle bir ayı geride bırakmak üzereyiz.

 • Bahadır A.
  20 Ocak
  08:15

  Şikayetimin hemen ertesi günü müşteri hizmetlerinden aranıp konuyla ilgileneileceği söylendi. Bugün Pazartesi ve hala bir haber yok.

 • Bahadır A.
  18 Ocak
  13:37

  Problemimle ilgili son durum hakkında bilgi bekliyorum firmadan.

 • Bahadır A.
  18 Ocak
  13:36

  Firma merkezi müşteri hizmetlerinden Perşembe günü aranıp parçaların depolarında bulunduğu ve hızlı bir şekilde problemimin çözülmesi için lokal servisle bağlantı kuracaklarını söylediler. Bugün cumartesi, herhangi bir haber yok ve artık lokal servise de ulaşamıyorum.

 • 15 Ocak
  14:10

  Sayın ilgili

  Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır.
  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Hotpoint Ariston - Indesit
  Tüketici Hizmetleri
  444 50 10