Ariston Indesit'in Kaba Personeli ve Haksız Ücret İsteği.

Yasemin U. |

Her şey 17.06.2014 tarihinde Ariston Indesit çamaşır makinesinin F12 hatası vermesiyle başladı. Ertesi gün servise başvurdum aynı gün gelineceği söylenmesine rağmen ayın 19'unda gelen teknik servis elemanlarının bir beni dövmediği kaldı. Kullanıcı hatası sizi arayacaklar diye bağırarak evden çıktılar. Ertesi gün bir bayan aradı ve 80 tl bir ücretinin olduğunu söyledi.

Kabul ettim ne hatam olduğunu bilmeden. Gelinip yapılacak diye beklerken tekrar arandım ve bu kez ücretin 300 tl olduğunu söylenildi. İtiraz ettiğimde ise bayan oldukça çirkinleşti. Çekinerek Merkezi arayıp şikayette bulundum sağ olsun r** beyle görüştüm bir o bağırmadı. Bana yalnız yardımcı olamayacaklarını söyledi. Bana kim yardımcı olacak ya peki.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel Çağrı Merkezi Personel Davranış Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin U.
  05 Temmuz
  23:28

  Başvurumla ilgili incelemeleriniz ne zaman son bulacak çok merak ediyorum bugün Temmuz ayının 5ı ve ben teknik servisinize Haziran ayının 17 şinde başvurdum. 5 aylık bir bebeğim var sağlık problemlerimle uğraşıyorum beni çok mağdur ettiniz.Ürettiğiniz ürünün bu şekilde arkasındaysanız size söyleyebilecek birşey bulamıyorum bildiğim tek şey bundan sonra ne benim nede yakın çevremin evine hiç birşekilde ariston indesit hotpoint markalarının girmeyecek olmasıdır.

 • Yasemin U.
  24 Haziran
  13:00

  Ben sizden standart cevap istemiyorum sorunuma çözüm istiyorum. Ayın 17 sinden bu yana beklemekteyim.Bugün ayın 24 ü olmuş benimle dalga geçermişçesine biz size 80 tl demiştik fakat 300 tlymiş deniliyor.Madem öyleydi neden 1 hafta sonra bilgilendiriliyorum.Ve hala bir çözüm bulunmuyor.Birde ekran kartı dediğiniz şey korumalı bir alanda değil mi?Bu ıslanıyorsa bu nasıl oluyor da benim hatam oluyor?Diğer beyaz eşya servislerine sordum konuyla ilgileri olmamalarına rağmen beni bu şekilde bilgilendirdiler.Sizdense hala bir geri dönüş sağlayamıyorum standart mesajlarla geçiştiriliyorum.

 • 24 Haziran
  12:28

  Sayın ilgili

  Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır.
  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Hotpoint Ariston - Indesit
  Tüketici Hizmetleri
  444 50 10