Ariston Indesit Yetkili Servisin Umursamamazlığı!

Tarık B. |

12.06.2015 tarihinde çamaşır makinesinin sesli çalışmasından dolayı servisi aradım. Bir gün sonra geldiler. Kazanın düşmüş olduğunu söylediler ve Pazartesi gelip götüreceğiz dediler. Makineyi kullanmanızda bir sakınca yok dediler ama kullanırken evin içinden sanki tren geçiyor. 19.06.2015 tarihinde servis gelmeyince çağrı merkezini aradım ve bugün gelip alacaklarını söylediler ama gelmediler yine yalan söylediler.

Tüketicilere tavsiyem böyle aymazlık içinde olan ürününün arkasında durmayan duramayan firmaların cezalandırılması boykot edilmesidir ve ben bundan sonra kesinlikle bu firmanın ürünlerini almayacağım. Bugün ayın 20'si ve hala gelen yok. Cihazın garantisi devam ediyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Kalite-Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarık B.
  26 Haziran
  15:32

  bu firmanın ürünününü aldığım için çok ama çok pişmanım. pişman ettirdiler. telefonlo görüştüğüm kişiler fabrika ve çağrı merkezindekiler in tavrı bile çok kötü. hangi kaya büyükse başını git vur demeye getirdiler. müşteri memnuniyeti sağlayalım bir özür dileyelim tavrı yok. ürünü satalım ne olursa olsun zihniyetindeler. bilgilendirme yok. tüketici olan benim kısa vadede zarar gören benim ama uzun vadede bu gidişle zararlı çıkacak olan sizlersiniz. böyle devam edin. her platformda şikayetimi dile getireceğim. (çevremde-sosyal platformlarda vb.)

 • 23 Haziran
  11:12

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi service.tr@indesit.com üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri