31 Ocak 2014

Ariston Indesit Ürünlerindeki Sorunlar Bitmiyor.

Ariston (Hotpoint) grubundan, Elektrikli Şofben, Dipfriz, ve Kurutmalı Çamaşır Makinesi
aldım. Dipfriz buzlanma yaptığı gibi performans olarak ta beklediğimin çok altında. Extra ücretle getirdikleri tüm ürünleri almama rağmen, kötü kokuyu gideremediğimiz gibi, sözüm ona kullanma hatası denildi ki dipfriz kullanımı nasıl hatalı olur hala anlamış değilim.

Kurutmalı Çamaşır Makinesini 1,5 ay önce aldım. 15 gün sonra hata verdi. Çağrı merkezi kullanma hatasından dolayı servis ücreti alınabilir diyerek uyarıda bulundu ki, 15 günlük makinede en fazla 5 kere çamaşır yıkandı. Kart arızasından dolayı 10 Ocak'tan bu yana netice bekliyoruz. Ariston’u bir daha ne kendim alırım, nede bir yakınıma tavsiye ederim.

Kadir 556 Okunma

Cevaplar

 • Kadir 03 Şubat 2014

  Beklediğim ürün 03.02.2014'te elime ulaştı. Bakalım yeni gelen ürün hatalı olacak mı? Teşekkürler şikayet var.

 • Kadir 03 Şubat 2014

  Maalesef operasyon yönünüz,çok zayıf. Ürün kaliteniz üzerine eklenince tam bir fiyasko. Neden kaliteden ödün veriyorsunuz? Unutmamak gereken, bir insan bir kere yanılır.Bence firma adına hiç iyi bir tutum değil? Umarım neler kaybettiğinizin farkindasınizdir.Firmanın benim gibi düşünen insanlarina selam olsun. Saygılarımla

 • Kadir 31 Ocak 2014

  Ben sizi aramasam, sizin tüketiciyi arayıpta konu hakkında bilgi vermek gibi bir prensibiniz yok.İletişim merkezindeki departmanlar arası kimsenin kimseden haberi olmadığı gibi, verilen sözler birbirini tutmuyor.Elime bugün (31.01.2014) geçecek olan söz verilen ürün hakkında tekrardan 1 hafta ile 10 gün arası teslim süreci veriliyor.Bu nasıl kalite anlayışı.Ben artık sizlere inanmıyorum. Ariston Hotpoint, Türkiye için sanırım en sorunlu ürünleri ürettiriyor.Bizde parayı yoldan toplamıyoruz. Ürünümü bir an önce teslim ediniz.

 • Hotpoint Indesit Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön