Ariston Indesit Teknik Servis Kabalığı!

Önder B. |

2014 yılında aldığım (3 yıl garantili) ocaklı fırın, fırın gözünün düzgün çalışmamasını müşteri hizmetlerine bildirmemiz üzerine teknik servis 3 sefer geldi. İlk gelişinde parça değişti, 2. geldiklerinde hiçbir şey yapmadan gittiler, 3. gelişlerindeki cevapları '' fırında pişirdiğiniz kekin altı pişmese ne olur, kekin altıda üstü gibi pişmek zorunda mı''. Siz para verip ürün alıyorsunuz ve sorun olduğunda gelen teknik servisin açıklaması, hiç kimse kusura bakmasın ama ancak bu kadar akıl dışı olabilir!. Bu markayı hiçbir şekilde kimseye tavsiye etmeyeceğim ve gerekli değişim artık yapılmazsa Tüketici Haklarına başvuracağım.

Etiketler :

Pişirme Problemi Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder B.
  19 Ağustos
  16:51

  Her zamanki gibi klasik cevaplar yazmaktasınız. Bugün müşteri hizmetleri yetkilisi aradı ve teknik servis raporuna göre cihazınızda arıza bulunmuyor dedi. Kendisine ısrarla teknik servisin nasıl bir cevap verdiğini söylememe rağmen teknik servisi savunmaya devam ediyor. Bunun için Tüketici Haklarına başvuracağım. Bununla da kalmayıp, Türkiye deki teknik servislerinin ve genel merkezlerinin müşterileri hiç umursamadığı şeklindeki davranışları genel merkezlerine ileteceğim. buradan herkese sesleniyorum şikayette bulunduğum bu markayı kimse almasın! ben ulaşabildiğim kadar kişiye ulaşıp almamaları için elimden geleni yapacağım.

 • 19 Ağustos
  09:25

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi service.tr@indesit.com üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri