Ariston Indesit Tamir Ücreti Makine Fiyatına!

Sabri A. |

31 aralık 2008 tarihinde çamaşır makinesi aldım. 3 yıl garantisi vardı , ekstra ücretle 7 yıla çıkarabilme şansımız vardı . Ama önceki emektar makinemize(bizimle 2 il, 1 ilçe, 6 ev değiştiren) istinaden birde yokluktan uzatmadık(hata imiş)

Makinemiz ilk başlarda çok iyi ve sessiz çalıştı . Ama ilk yıl sonlarında deterjan bölmesinin altında paslanma oldu , kullanım hatasıdır dedik(ki değilmiş şikayetlere bakınca anladık) şimdide makine uçak gibi ses çıkartmaya başladı.

Servis kazan gurubunun değişeceğini söyledi ,fiyatı da 390 TL yani bir makine fiyatı neredeyse. Şikayetimizi merkeze sunduk. Servislerin ithal ettikleri için fiyatları onların belirlediklerini söylediler. Servisi aradım tekrar bana dönecekler hala bek. .

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Gürültü Kalite-Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sabri A.
  23 Ağustos
  11:38

  Bir kere telefonla arandım başkada hiç bir işlem yapılmadı.yeni makina aramaya başladım.ama aristonun yanından bile geçmiyorum.

 • Sabri A.
  23 Ağustos
  11:34

  artık şikayet etmiyorum.çünkü şikayetimin gereksiz olduğunu düşünüyorum.Rekabetin üst seviyelerde olduğu bir sektörde hiç müşteriye önem vermeden hala reklam yapıp satış yapıyorlar helal olsun.ama ben memnun kalmadım bir daha mı hotpoint arıston asla.asla neyi olursa olsun ASLAAAAA.

 • Sabri A.
  28 Temmuz
  15:46

  şikayetimle ilgili herhangi bir işlem yapılmadı.sadece bana telefonla ulaşıldı.servisle bağlantı kurulacağı söylendi.hala bekliyorum.

 • 24 Temmuz
  12:22

  Sayın ilgili

  Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır.
  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Hotpoint Ariston - Indesit
  Tüketici Hizmetleri
  444 50 10