Ariston Indesit Tamir Edilemeyen Buzdolabı!

Ceren P. |

Buzdolabım 29.07.2013 tarihinde soğutmama şikayetim üzerine evimden alındı. 02.08.2013 tarihinde kompresörünün değiştirildiği ifade edilerek geri getirildi. Getirildiğinde de soğutma yapmadığı için talebim üzerine tekrar alınan buzdolabım bugün halen getirilmedi.

Taleplerime rağmen yedek buzdolabı verilmediği gibi, Ariston çağrı merkezi 3 görüşmemin sonunda talebinizi alıyoruz dönüş yapacağız diyerek hiç bir dönüş yapmadı.

Buzdolabım defalarca taşındığı ve tamirata maruz kaldığı için henüz 1 yıllıkken sakat damgası yemiş olmasının yanında, maldan yarar sağlamam tümüyle imkansız hale gelmiştir. Ariston 'yetkili servisimiz' sayıklamalarını bırakıp ayıplı ürünü yenisiyle değiştirmek zorundadır.

Etiketler :

Soğutma Problemi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceren P.
  28 Ağustos
  10:53

  Bu arada artık değişim değil bedel iadesi istiyorum başka marka buzdolabı alacağım.

 • Ceren P.
  28 Ağustos
  10:46

  Buzdolabım ikinci kez atölyeye gittikten sonra cuma günü yine yapıldı denilerek geldi, o akşam şehir dışına gideceğim için çalıştıramadım. Salı sabahı dönüp çalıştırdığımda bir iki saat kadar çok hafif bir serinlik verdikten sonra yine çalışmayı durdurdu ve dışarıdan daha sıcak hale geldi. Bir ayı doldurduk, hala değişimden bahseden yok, bölge şefi gelip bakacakmış. Yazın ortasında Ariston'un bana yaşattığını unutamayacağım...

 • 21 Ağustos
  10:12

  Sayın ilgili

  Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır.
  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Hotpoint Ariston - Indesit
  Tüketici Hizmetleri
  444 50 10