21 Ağustos 2013

Ariston Indesit Tamir Edilemeyen Buzdolabı!

Buzdolabım 29.07.2013 tarihinde soğutmama şikayetim üzerine evimden alındı. 02.08.2013 tarihinde kompresörünün değiştirildiği ifade edilerek geri getirildi. Getirildiğinde de soğutma yapmadığı için talebim üzerine tekrar alınan buzdolabım bugün halen getirilmedi.

Taleplerime rağmen yedek buzdolabı verilmediği gibi, Ariston çağrı merkezi 3 görüşmemin sonunda talebinizi alıyoruz dönüş yapacağız diyerek hiç bir dönüş yapmadı.

Buzdolabım defalarca taşındığı ve tamirata maruz kaldığı için henüz 1 yıllıkken sakat damgası yemiş olmasının yanında, maldan yarar sağlamam tümüyle imkansız hale gelmiştir. Ariston 'yetkili servisimiz' sayıklamalarını bırakıp ayıplı ürünü yenisiyle değiştirmek zorundadır.

Ceren 136 Okunma

Cevaplar

  • Ceren28 Ağustos 2013

    Bu arada artık değişim değil bedel iadesi istiyorum başka marka buzdolabı alacağım.

  • Ceren28 Ağustos 2013

    Buzdolabım ikinci kez atölyeye gittikten sonra cuma günü yine yapıldı denilerek geldi, o akşam şehir dışına gideceğim için çalıştıramadım. Salı sabahı dönüp çalıştırdığımda bir iki saat kadar çok hafif bir serinlik verdikten sonra yine çalışmayı durdurdu ve dışarıdan daha sıcak hale geldi. Bir ayı doldurduk, hala değişimden bahseden yok, bölge şefi gelip bakacakmış. Yazın ortasında Ariston'un bana yaşattığını unutamayacağım...

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön