19 Eylül 2013

Ariston Indesit Sıfır Ocak Gaz Kaçırıyor!

14 Eylül 2013 cumartesi günü Ariston Indesit marka set üstü ocak ve çamaşır makinesi aldım. Pazartesi servisi aradım salı günü geldiler. Montajı yapı gittiler. Kendim işteydim servis elemanları gittikten yarım saat sonra eve geldim. Evde yüksek oranda gaz kokusu vardı. takılırken olmuştur diye düşündüm. Dışarı çıktım ve evi havalandırdım. Geri geldiğimde koku çok azalmıştı.

Biraz sonra koku artarak tekrardan gelmeye başladı. Ocağın vanasını kapatınca kesildi. 1. Olarak sıfır taktığınız üründeki kaçağı nasıl fark etmezsiniz , kontrol etmeden mi bağlıyorsunuz? 2.Diyelim ki ürün sorunlu ocak montajından sonra çamaşır makinesi montajı yapıtınız.15-20 dakika daha evde kaldınız kokuyu duymamanız mümkün değil.

Ocak konusunda da bu kadar rahat davranılmaz. Bu gün servisi aradığımda gün içerisinde geleceklerini, olmaz ise yarın geleceklerini söylediler. Evde bebek olmasını belirtmemize rağmen. Bana alma pişman olursun dediklerinde , ilk günden olacağını düşünmemiştim. Ürün ayıplı olur hatalı olur ama , gaz kaçağının kontrol edilmemesini anlayamıyorum. Akabinde hemen gelip düzeltilmemesine hiç anlam veremiyorum.

Cemal 282 Okunma

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön