04 Mart 2016

Ariston Indesit Servisin Çirkin Yaklaşımı!

Maalesef ki Ariston Hotpoint soğutucu kullanıcısıyım. Yaklaşık 1 ay önce, arıza nedeniyle bölgemde yetkili olan servisi aradım. 2 gün gecikmeli de olsa sonunda geldiler. Dolabımı götürmeden evimde arızanın giderildiği söylendi. Fakat 3 gün sonra dolabım tekrar arıza verdi bunun üzerine servis tekrar arandı.

1 yıllık çiziği dahi olmayan dolabım hiçbir görüntüleme yapılmadan alıp götürüldü. 13 gün boyunca mağdur durumundaydım. Bu zaman zarfında yetkili servisi bilgi almak için aradığımda çok çirkin bir yaklaşımla karşılaştım.

Hiçbir açıklama yapmadıkları gibi "sırtlanıp dolabı biz mi götürelim" gibi çirkin bir konuşmayla karşılaştım. Zor bela eve getirilen dolabım çizilmiş ve çarptırılmıştı. Dolabımıza kavuştuk diye ses çıkartmadık kabullendik. Bu arada değiştiği söylenen parçalar (kompresör - dreyer). 15 gün sonra bu gün itibari ile dolabım tekrar arıza yaptı. Yine aynı servisle muhatap olduk!

Ferah 3.620 Okunma

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi04 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön