Ariston Indesit Servisi Ve Kalitesizliği!

Haluk Y. |

Buzdolabım 08/07/15 tarihide arıza yaptı dolabım soğutmuyordu buzluk kısmı eh altı hiç soğutma yapmıyordu. Ertesi günü servis geldi fan arızası var dediler değiştirdi ama yine çalışmadı daha sonra dolap açılıp kapanırken ışığın yanmasını sağlayan düğme butonu arızalı dediler parça elimiz yok sipariş vereceğiz dediler. Gidiş o gidiş ben aramasam aradıkları bilgi verdikleri yok ayrıca telefonda ilgisizce cevap vermeler hallederiz parça bekliyoruz. Ben hala bekliyorum ve bu gün 1 hafta oldu havalar sıcak dolap çalışmıyor ve çok duyarsızlar.

Etiketler :

Soğutma Problemi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haluk Y.
  13 Temmuz
  17:30

  Buzdolabım 08/07/15 tarihide arıza yaptı dolabım soğutmuyordu buzluk kısmı eh altı hiç soğutma yapmıyordu. Ertesi günü servis geldi fan arızası var dediler değiştirdi ama yine çalışmadı daha sonra dolap açılıp kapanırken ışığın yanmasını sağlayan düğme butonu arızalı dediler parça elimiz yok sipariş vereceğiz dediler. Gidiş o gidiş ben aramasam aradıkları bilgi verdikleri yok ayrıca telefonda ukalaca cevap vermeler hallederiz parça bekliyoruz. Ben hala bekliyorum ve bu gün 1 hafta oldu havalar sıcak dolap çalışmıyor ve çok duyarsızlar. Siz siz olun sakın ama sakın ariston evinize sokmayın.

  Şikayeti Sil

 • 13 Temmuz
  14:45

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi service.tr@indesit.com üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri