29 Şubat 2016

Ariston Indesit Satın Aldığımda Hasarlı Gelen Bulaşık Makinesini Hala Tamir Edemediler.

19 Eylül'de Hotpoint'ten aldığım ve kurulumu yapılan bulaşık makinesi üst tablasında ve yan saçında düşürme sonucu ezik olarak geldi. Hasarlı parçaların değiştirileceği bilgisi verilerek rapor tutuldu. 1 ay parçalar gelmeyince tekrar şikayet edip makinanın değişimini talep ettim.

Değişim talebim de reddedildi. Parçaların değişimi için tekrar benim aramamı beklediler. Tekrar aradığımda yine hasar tespiti yapılması gerektiği söylendi. Yine bir cumartesi akşam 18:00'e kadar servis bekledim.

İkinci kez rapor tutuldu ve bu cumartesi parça değişimi için randevu alıp geldiler. Gelen parçalar yine kutudan hasarlı çıktı. Servisin önerisi ise bu parçalar daha az hasarlı olduğu için kabul edersem gelen parçaları takmak oldu. Ben bu kadar ilgisiz, fiyasko bir müşteri deneyimi ne duydum ne de yaşadım. Hotpoint markasını tercih ettiğim güne kızıyorum.

Halil 979 Okunma

Cevaplar

  • Halil03 Mart 2016

    hâlâ net bir cevap alamadım. Üstelik kullanım sonucu kırılan ve zayıf malzemeden üretilen kaşıklığın değişimi için benden ısrarla ödeme istiyorlar. Müşteri memnuniyet politikanızı ve süreçlerinizi ayakta alkışlıyorum. 3 saat önce görüştüğüm ve bana yarım saat içinde bilgi vereceğini söyleyen şikayet biriminizdeki çalışan da yaklaşımınızı çok net gösteriyor.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi29 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön