Ariston Indesit Personel Ne Yaparsan Yap Dedi!

Emine Ö. |

1,5 sene önce Ariston Indesit çamaşır makinesi aldım. 3 senelik süresi ile ve 15 gün önce makinede çok ses oldu ve servis çağırdık. Servis komple kazan değişmesi gerekir dedi. Çağrı açtılar. Bir hafta içerisinde gelir dendi ,ancak 15 olduğu halde çözüm üretilemedi.

Tekrar aradığımızda fabrikada parçanın olmadığı söylendi. Ve Fabrika'dan siz isteyin dendi. Çağrı merkezinde olan kişiye "Ben neden fabrikadan parça isteyeyim ,siz bu işi takip edemiyorsanız ben nasıl edeceğim" dediğimde, ' ne yaparsan yap' şeklinde bir cevap aldım. Makinesiz kaldık. 5 aylık bebeğimiz var ve mağduruz.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tamir Süresi Gürültü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine Ö.
  22 Temmuz
  20:44

  Firma aradı ve konu olan parçanın İtalya'dan gelmediği ve yine 1 hafta gerektiğini söyledi. Ancak bu konuşmayı daha öncede yaptıkları halde dönüş olmamıştı. Yetkili servis ile görüştüğümüzde de biz fabrikayı arayamayız o kadar vaktimiz yok başınızın çaresine bakın şeklinde bir konuşma yaptı.Bu servis Ariston merkez-SAMSUN servisi olup, çağrı merkezinden tuşladığınızda bağlanan bir servis. Konuşmayı yapan telefonlara bakan yetkili bir hanım son derece saygı kuralları dışında ve kaba hareket ediyor. Firmaya iletilmesini rica ediyoruz.

 • 22 Temmuz
  15:15

  Sayın ilgili

  Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır.
  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Hotpoint Ariston - Indesit
  Tüketici Hizmetleri
  444 50 10