26 Ocak 2015

Ariston Indesit Müşteri Talebine Uygun Olmayan Ürün Satışı Yapılıyor!

29/12/2014 tarihinde Ariston Indesit marka model çamaşır makinası satın aldım. Bütün markaları dolaşıp detaylı bilgiler aldıktan sonra kampanyada olduğundan liste fiyatının 300 TL altına satıldığına ikna edilerek bu ürünü satın aldım. Ürünü aldıktan, kutusunu açtıktan, kullanmaya başladıktan sonra gördük ki makine bazı programlarda ve özellikle kısa programda sıkma işlemi yapmıyor. Arıza olduğunu sandım, uzun süren bayi ve yetkili servis telefon görüşmelerinden sonra ürünün ağırlık hassasiyetli olduğu ve 3,5 kg üzeri çamaşırlarda bazı işlevleri yapmadığı ortaya çıktı. Günde 2-3 kez kısa program kullandığımı belirttiğim halde bana uygun olmayan cihaz satıldı. Geri almalarını istiyorum.

Nedim 734 Okunma

Cevaplar

  • Nedim 28 Ocak 2015

    Başlattığınız hiçbir inceleme yok... . Katalog ta yazıyor diyip işin içinden çıkıyorsunuz... Makinanın üzerinde 9 kg yazıyor fakat yıkarken nedense 3-4 kg oluyor... Tüketici talebine uygun olmayan ürün satılıyor fakat mağazaya hiçbir yaptırımınız yok... Bu ürünü alırken yanımda indesit mağduru arkadaşım olduğu halde onun uyarılarına rağmen aynı hatayı ben yaptım tüketici mahkemesinde görüşmek üzere.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi26 Ocak 2015

    ‘’Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10 ‘’

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön