17 Ocak 2014

Ariston Indesit Kusurlu Ürün Teslim Etti!

Firmanın yeni çıkarmış olduğu katı meyve presinden aldım. Eve teslim edildiğinde cihazın arka kısmında makine yağı sızıntısı tespit ettim (yarım çay bardağı kadar). Bugüne kadar bu tarz elektrikli ev aletlerinin yağlama sistemiyle çalıştığına ilk kez gördüm.

Firma ile irtibata geçerek ürünü Manisa ya gönderdim. İnceleme sonucu değişime tabi tutularak adresime gönderileceği bilgisini çağrı merkezlerini defalarca arama sonunda alabildim. Bu süreç 1 ay gibi bir zamanı aldı. Sonuç ürün elime geçince değiştirildi denilen ürünün, benim gönderdiğim ürünü tekrar, hiç bir işleme tabi tutulmadan aynen gönderilmesi ile şok oldum. (İlaveten köşesinden kırılmış hali ile)

Bülent 153 Okunma

Cevaplar

 • Bülent'in Teşekkür Mesajı05 Şubat

  Aradan geçen zaman içerisinde ben de değerlendirmeyi atlamışım. Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek adına, firmanın konuyu ele alışı ve sorunu gidermeleri gerçekten memnuniyet verici seviyede idi. Özellikle halen görevine devam ediyor mu bilmiyorum, pazarlama müdürü Sema Çekiç'e bu süreçte sağlamış olduğu desteğe bir kez daha teşekkür ediyorum.

 • Bülent06 Şubat 2015

  Uzun bir aradan sonra, yaşamış olduğum mağduriyetinin firma tarafından giderildiğini takipçilere bildirmek isterim. Bir de hediye paketi ile yapılan bir jestin büyük bir firmaya yakışan şekilde sonuçlanmıştır. Keşke süreç bu kadar uzun ve zahmetli olmasa idi. Sonuçta bir takım hata ve sıkıntıları halledebildik ise ne mutlu. Özellikle almış olduğum katı meyve presinden ve performansından son derece memnunum.

 • Bülent29 Ocak 2014

  Burada mesajım yayınlanır yayınlanmaz, ne hikmetse muhteremler benimle hemen irtibata geçtiler. Sitede yayınlanan mesajların gücü ve ciddiyetini anladım. Gerçekten emeği geçen herkesi kutluyor, teşekkür ediyorum. Ancak şunun bilinmesini de istiyorum. Bana " efendim müracaatınız incelendi, müşteri memnuniyeti kapsamında size bir adet ürün ücretsiz olarak firma tarafından verilecek" denildi. İnanın bu güne kadar bu tarz bir yaklaşımla karşılaşmadığım için ne yapmam konusunda biraz tereddüt yaşadım. Bunu rüşvetvari bir yaklaşım olarak değerlendirdiğim için pek kabul edip alma taraftarı değildim. Ama sağolsun Hotpoint beni yine yanıltmadı, palavradan verdiği sözü bile yerine getirmedi. Şunun için içim rahat aldığım takdirde geri iade edecektim, beni zahmetten kurtardı. Teşekkür mü etsem, hakaret mi etsem bilemedim, ama en azından tüketici olarak sizler bilin istedim. Herkese saygılar.

 • Bülent21 Ocak 2014

  Hitap tarzınız bile ne kadar can sıkıcı. Ben "Sayın ilgili" değil, Bülent SEZER'im. Bu tip hitabı ancak tüzel bir kişiliğe yönelik, muhatabınızı tanımadığınız, bir belirsizlik olması durumunda kullanmalısınız. Bu eğitimler ilköğretim döneminde tamamlanmaktadır. Olsun, sabırla bir takım hataları düzeltebilirsek ne ala.

 • Bülent21 Ocak 2014

  Evet halen bekliyorum. Devam edeyim mi? Ümit var mı? Yoksa tamamen vazgeçerek unutayım mı? Bu ifadelerinizde dahi ne kadar samimiyetsiz olduğunuzu size bir kez daha göstereyim bari. Şikayetvar.com bile merak ediyor, arada bir takım sorular soruyor, en azından onlardan ilham alın.

 • Hotpoint Indesit Temsilcisi17 Ocak 2014

  Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön