19 Eylül 2013

Ariston Indesit Kusurlu Makinenin Değişiminde Oyalıyor!

Fabrikasından aldığım Hotpoint-Ariston marka WMF 602C TK model çamaşır makinesi uzun zaman sonucunda hasarlı olarak evime ulaşmış birkaç gün sonra servis gelip (03. 09. 2013) hasarlı tutanağı tutmuş ve değişim talep edilmiştir. Gel zaman git zaman , 3 Eylül'den bugüne kadar 4445010 nolu hattı defalarca aramam, defalarca şikayette bulunmam sonucunda halen sorunuma bir çözüm bulunmuş değil.

2 haftadır mağduriyetimin giderilmesini beklerken, şikayet departmanı/müşteri ilişkileri'nin bana verdikleri cevap her aramamda (ayrı ayrı günlerde) sabit kaldı: "işleminiz şuan onay sürecinde, 1 hafta içerisinde onay gelecektir. " Yetkililerden mağduriyetimin biran önce giderilmesini talep ediyorum.

Erdem 210 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 24 Eylül 2013

    İlk defa sizle çalışıyorum; ama doğan sorunlara gerçek anlamda çözüm odaklı yaklaştığınızı düşünmüyorum. Bu düşüncemi de, 4445010 yetkilileri ile yapmış olduğum görüşmelerden al(ama)mış olduğum cevaplar, defalarca halen aramama rağmen bana gün verememeleri, tarafınıza dönüş yapacağız deyip yapmamamları/yapamamaları ile destekliyorum. Yapmış olduğum bu şikayet sonrasında, ürünümün birkaç gün içerisinde adresime teslim edilmiş olmasını beklerken ben halen süreç hakkında, firmanın bana zaman kazanmak adına söylemiş olduğu sözleri işitiyorum. Oysa biz müşterilerin beklediği şey çözümdür, netliktir; bunun aksi olan geçici sözler değil. Tüm bu yaşananların ardından sorunum halen çözülmemişken bana anket gönderiliyor; "Aynı ürünü/hizmeti tekrar almanız gerekse yine Ariston Indesit firmasını tercih eder misiniz?" buna neye istinaden cevap vermeliydim bilemiyorum; çözüm yok ki! Tabi ki ben de firmanızın bana yansıtmış olduğu imaja ve vermiş olduğu hizmet kalitesine istinaden "HAYIR" cevabı verdiğimi buradan da yinelemek istiyorum. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön