20 Mayıs 2013

Ariston Indesit Kurutmalı Çamaşır Makinesinin Lastiği Kirleri Topluyor!

Hotpoint Ariston ARMXXL-129(EU) model kurutmalı çamaşır makinem var. Makinenin körük
contası sürekli kir topluyor ve çamaşırların üzerinde parçalar halinde lekeler oluşuyor. Servise durumu bildirdim. Körük contası iki kez değişti. Üstelik benden kaynaklanan bir hata olmadığını kabul etmelerine rağmen bu parçanın ücretini ve servisin ücretini ödemek zorunda kaldım.

Aynı sorunu yine yaşıyorum, ama Ariston yetkilileri çözüm üretmek yerine her defasında körük lastiğini değiştirip parasını almayı öneriyorlar. Kendilerine mail ile bu durumu anlattığım halde cevap yazma gereği bile duymadılar.

Ogün 644 Okunma

Cevaplar

 • Ogün 28 Mayıs 2013

  Hotpoint Ariston ARMXXL-129(EU) model kurutmalı çamaşır makinem var. Makinenin körük contası sürekli kir topluyor ve çamaşırların üzerinde parçalar halinde lekeler oluşuyor. Servise durumu bildirdim. Körük contası iki kez değişti. Üstelik benden kaynaklanan bir hata olmadığını kabul etmelerine rağmen bu parçanın ücretini ve servisin ücretini ödemek zorunda kaldım. Firma yalandan aramalar yaparak sorunları çözüyormuş imajı yaratmaya çalışıyor. Kendilerini kınıyorum.

 • Ogün 28 Mayıs 2013

  Hotpoint Ariston - İndesit firmasının bu yaptığına gerçekten inanamıyorum. Bugün saat 9:22'de telefonum iki defa çalıp kapanmıştı. Arayan numarayı kontrol ettim, evet firma beni aramış, ama 9:22'de 2 defa çaldırıp kapatmış ve 9:23'te sikayetvar.com'a mesajı girmişler. Yani elleri klavyenin üzerinde bekliyorlarmış. Amaçları sorunu çözmek değil, müşteriyi aradıklarına ilişkin çağrı kaydı oluşturup haklı çıkmaya çalışmak. Gerçekten pes diyorum! Bütün tüketicilere seleniyorum, bu tür firmalardan uzak durun!

 • Ogün 28 Mayıs 2013

  Verilebilecek en kötü yanıtı vermiş firma. Birincisi bu bilgi doğru değil, benim telefonum 24 saat açık olan bir telefon, ulaşmak isteyen mutlaka ulaşır. İkincisi firmaya çok ayrıntılı bir mail gönderdim, zaten şikayetimde de var bu bilgi, yani bana mail ile de yanıt verebilirlerdi. Üçüncüsü, firma sorunu biliyor, daha önce defalarca konuşuldu, "kendisiyle irtibat kurulacak ve çözülecek" ifadesi doğruyu yansıtmıyor. Ben firmanın bu sorunu çözeceğine ilişkin bir umut taşımıyorum zaten, ama herkes bilsin ve görsün diye yazıyorum buraya. İyi ki sikayetvar.com sitesi var, yoksa firmalar tüketicileri insan yerine bile koymayacak.

 • Hotpoint Indesit Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Sayın İlgili; Tüketicimiz bildirmiş olduğu telefon numaralarından aranmış,kendisine ulaşılamamıştır.Tüketicimizin sorununun devam etmesi durumunda 444 50 10 numaralı Hotpoint-Ariston-İndesit Tüketici Hizmetleri Çağrı Merkezi'nden bize ulaşması halinde, kendisiyle tekrar irtibat kurulacak ve problemi çözümlenecektir. Saygılarımızla, Hotpoint Ariston - İndesit Tüketici Hizmetleri

 • Ogün 23 Mayıs 2013

  Şikayetim çözülmedi, benimle iletişime bile geçilmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön