03 Mayıs 2013

Ariston Indesit Kurulama Yapmıyor Lekeli Bırakıyor!

Yaklaşık iki yıl önce Hotpoint - Ariston bulaşık makinesi satın aldım. kullandığımızdan beri tam kurutma yapmamaktaydı. elektrik tasarrufu yapmak için kurutma aşamasına geçince makineyi kapatmaya başladım. kapağı açtığımda hep içeride tabanda boşalmamış su olduğunu gördüm.

Kurutma aşamasında ne zaman iptal edip makineyi açsam makinede su olduğunu gördüm. bu da makinenin neden tam kurutma yapmadığının açıklamasıydı. bir akrabam bu makineden aldığını memnun olduğunu söyleyince itiraz ettim.

Hayır biz memnun değiliz dedim. ancak her makine için bu kurutmama durumunun olmadığını anladım. sizinle paylaşma ihtiyacı hissettim. çünkü firma gönderdiğim meali dikkate almadı.

Orhan 501 Okunma

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimiz bildirmiş olduğu telefon numaralarından aranmış,kendisine ulaşılamamıştır.Tüketicimizin sorununun devam etmesi durumunda 444 50 10 numaralı Hotpoint-Ariston-İndesit Tüketici Hizmetleri Çağrı Merkezi'nden bize ulaşması halinde, kendisiyle tekrar irtibat kurulacak ve problemi çözümlenecektir. Saygılarımızla, Hotpoint Ariston - İndesit Tüketici Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön