Ariston Indesit Hala Buzdolabım Bozuk!

Ezgi Gizem A. |

Buzdolabım en alt rafına kadar donduruyordu buraya yazdım ve geri dönüş aldım. Üsten alta sızıyormuş, soğuk hava conta gibi bir parçasını değiştiler. 6-7 güne buzu erir normale döner dediler. Buzu eridi ama şu an maksimumda olmasına rağmen minimum ayardan bile az soğuk. Ve her şey bozuldu dolabımda.

Sürekli bozuk servis geliyor bakıyor bir hafta normale dönmesi bekleniyor bir hafta normal çalışıyor 3. hafta hep bozuk. Bunun kesin bir çözümü yok mu acaba aldığımızdan beri sürekli sorun yaşıyoruz ve sürekli zarar ediyoruz kullanamıyorum resmen dolabı.

Teknik servis artık düzelmezse değiştirilecek dedi ama servis kayıt oluyorum buradan da yazdım kimse dönüş yapmıyor. Acil bir kesin çözüm istiyorum...

Etiketler :

Soğutma Problemi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ezgi Gizem A.
  28 Şubat
  12:11

  Servis geldi baktılar. Hava gelen o ufak kanal buz tutmuş sorun yok dedi. Sürekli bozulması bir sorun değil mi? Buz tutmuş olsa bile sürekli sorun yaşanması bir bozukluk olmuyor mu?. Servis gelmeden 2-3 gün önce 24 saate yakın fişini çekmiştik. Servis de 12 saat fişini çekin dedi 1 yıldır her geldiğinde dediği gibi. Zaten çektik dedim. Gülerek bir daha çekin dedi. Neyse. Tekrar 12 saatten fazla çekili kaldı ama hala soğutmuyor. Ne yapmam lazım artık bilmiyorum. Geçen geldiklerinde düzelmezse değişiriz demişti servis şimdi de biz değişim için bir şey yapamıyoruz diyor.

 • 23 Şubat
  16:22

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi service.tr@indesit.com üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri