25 Mart 2013

Ariston Indesit Garantili Parçayı Değiştirmeyen Servis!

2008 de aldığım no frost buzdolabım 2012 de su akıtmaya başladı.yetkili servisi çağırdım arıza tespiti yapıldı parça değişti garanti dolduğu için parça parası aldılar.2013 mart ayında dolap aynı arızayı tekrarladı ancak arıza aynı olmasına rağmen servis çeşitli bahaneler uydurarak parçayı değiştirmek istemedi zaman kazanarak parçanın garanti süresini doldurmaya çalıştı.hatta bu tip dolaplarda fişinin çekilerek senede 1 hafta beklenmesi gerektiğini bile söyledi.

Metin 72 Okunma

Cevaplar

  • Metin17 Nisan 2013

    ewt yalnızca prosedürler hakkında bilgi aktarıldı ve servisin yaptığı uyanıklığı destekler şeyler söylendi şikayetimde belirttiğim arızanın dalap fişi 1 hafta çekilince 3-4 ay tekrarlanmaması durumunu(daha önceki arızada da oyle olmuştu) kullanarak arızayı benim şuan ispatlamamı istediler.mağduriyetim devam ediyor.ama bir musibet bin nasihattan iyidir bi daha ariston mu tövbe... ne alırım ne de aldırırım.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizle görüşülüp, prosedürler hakkında bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - İndesit Tüketici Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön