Ariston Indesit Garanti Kapsamındaki Ürüne Olan İlgisizlik ve Vurdumduymazlık...

Hacı Mehmet A. |

18 Kasım 2015 tarihinde çamaşır makinemiz bozuldu, bir hafta servise ulaşamadık, 27 Kasım' da makineyi servis teslim aldı, arıza sebebinin kullanıcı hatası olmadığı söylendi ve parça talebinde bulunuldu.

Bunun üzerinden bir ay geçti, tüketici hakları komisyonuna başvurduk, nasıl bir firmaysa, müşteri hizmetlerini aradığımda servise ulaşamadıklarını bildirdiler ve bunun üzerinden de bir ay geçti, hala ne makine var ne de geri bildirim var. Sürekli biz size geri dönüş yapacağız diyorlar, kesinlikle dönüş olmuyor. Aldığımız mağaza da firmanın kendisi de çok ilgisiz.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Şubat
  09:36

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi service.tr@indesit.com üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

 • Hacı Mehmet A.
  05 Şubat
  00:12

  Ve ayrıca bu şirket yetkililerinden birinin evinde ki makinenin bozulduğunda iki ay olmadan nasıl ve ne ile idare edeceklerini öğrenmek istiyorum... Ve lütfen müşteri hizmetleri sizinle irtibata geçecek diyerek saçma-sapan yorum yapmayın. Lütfen. Kesinlikle önermiyorum bu firmayı... .