Ariston Indesit Garanti Kapsamındaki Üründen Ücret İstiyor!

Sinan K. |

Bu gün çamaşır makinem için çağırdığı servisten gelen Arkadaşlar çamaşır makinasının içini açtıktan sonra kabloların yandığını bunun garanti dışı olup tamirinin tarafımdan karşılanacağı söylendi. 300 tl fiyat biçildi zaten makinayı 350 aldım.

Garantili olduğu halde hem servis ücreti istediler hemde tamiri içi tarafımdan yapılacağını söylediler. Servis ücretini vermedim ve tüketici haklarına şikayet edeceğim sizi dedim. Şuan mağdur durumdayım öğrenciyim ve garanti fırsatından faydalanamayacağım söylendi anlamıyorum iç aksam yanıyor ve bu benim sorunum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan K.
  29 Nisan
  00:21

  Ben bu numarayı arayı mesajımı bıraktım gece saati olduğu için mesai dışında sekretere not bırakmamk gerekiyormuş ve acıl olay diye ilettim 1 haftadır kimse bana dönmedi.Saygılar

 • 16 Nisan
  14:20

  Sayın İlgili;

  Tüketicimiz bildirmiş olduğu telefon numaralarından aranmış,kendisine ulaşılamamıştır.Tüketicimizin sorununun devam etmesi durumunda 444 50 10 numaralı Hotpoint-Ariston-İndesit Tüketici Hizmetleri Çağrı Merkezi'nden bize ulaşması halinde, kendisiyle tekrar irtibat kurulacak ve problemi çözümlenecektir.

  Saygılarımızla,
  Hotpoint Ariston - İndesit
  Tüketici Hizmetleri