09 Mayıs 2013

Ariston Indesit Elektrik Aksamından Dolayı Buzdolabının İçinin Yanması!

Çocuklarımızı okula göndermek üzere kalkıp, kahvaltı için dolabı açtığımızda Indesit buzdolabımızın içinin yanmış olduğunu fark ettik.

Kısaca bahsetmiş olduğum durumla ilgili olarak, firma ile yapmış olduğum görüşme ve e-posta iletişimlerim sonucunda, 10 yılını dolduran buzdolabının içinin yanmasının normal olduğu Indesit yetkilileri tarafından bir yerde ilgisiz kalınarak ifade edilmiştir.

Çözüme yönelik hala gerçek anlamda bir sonuca ulaşabilmiş değilim. Sadece 1. 200 TL fark vermem durumunda, (aynı ürünün internet satış fiyatı 1. 014 -1. 290 TL arası) değişikliğin yapılacağını ve bunun dışında da başka bir şeyin olamayacağını belirtmiştir.

Mehmet 103 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet14 Mayıs 2013

    Indesit firması tüketici hizmetlerinin bu cevabı topu taca atmak deyimiyle bire bir örtüşmekte olup, tüketicinin maddi ve manevi oluşan veya daha fazlası oluşabilecek (Allah korusun ev yangını ve can kaybı gibi) zararlarını telafi etmeyle zerre alakası bulunmadığını belitmek isterim. Bir aylık telefon görüşmelerimle değişim için söyledikleri 1.200TL ödemeyi, size başvurduktan sonra (Indesit Tüketici Hizmetlerinden Oya Hanım)1.000TL'ye düşme suretiyle seçenek sunmalarını esefle karşılıyorum. En kısa sürede hukuki yollara başvurup, sonucunda da yanmış olan INDESİT MARKA buzdolabının veya dolaplarının hatasını meşru her ortamda afişe edeceğimi belirtmek isterim. Size de (sikayetvar.com) ilginizden dolayı teşekkür ederim. 13.05.2013

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizle görüşülüp, prosedürler hakkında bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - İndesit Tüketici Hizmetleri

  • Mehmet13 Mayıs 2013

    Şikayetimle ilgili henüz bir görüşme yapılmamış olup, hukuki süreç için bu hafta sonunu beklemekteyim.13.05.2013

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön