Ariston Indesit Çamaşır Makinesi Problemi!

Burcu Ç. |

2 sene önce Hotpoint Ariston marka çamaşır makinesi aldım. Altından su kaçırma yaptı ve müşteri hizmetlerini aradım. Servis geldi damak hortumu yırtılmış dendi. 27.01.2016 tarihinde 28.01.2016 tarihinde parça siparişi servis tarafından sağlanmış. 04.02.2016 bugün parça takmak için geldiler.

Makinenin 1 yıl daha garantisi var. Geldiler ve parçayı taktılar. Çalıştırdıklarında hala su akıtıyor. Tekrar kontrol ettiklerinde kazan delinmiş diyerek ve kullanıcı hatası bilgisi ile makinenin kazanı değişmesi için aldılar. Cumartesi günü teslim edileceğini ve ücretinin 170 TL olduğunu ilettiler. Kullanıcı hatası derken herkes kendi kullanımını bilir. 2 yıllık bir makinede nasıl bir kazan deliği olabilir ve bu nasıl garanti kapsamında olmaz? Nedendir ki; bu tarz olaylarda hiç garanti kapsamına girmez. Uzun zaman bundan dolayı mağduriyetim oldu. Yanlış tespit ve garanti kapsam dışı.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Şubat
  14:51

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi service.tr@indesit.com üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri