05 Nisan 2013

Ariston Indesit Çamaşır Makinesi Gürültülü Çalışıyor!

Media Markt Nilüfer şubesinden aldığım çamaşır makinası 4 aylık olmasına rağmen gürültülü çalışıyor. Aldığımın 2. haftası içinde kayışı bozuldu ve değiştirildi. Yetkili servise değişim yapması gerektiğini söyledim fakat firma gayet seviyesi düşük bir konuşma tarzıyla bu kadarlık bir arıza için makina mı değişir ve değişim yapılamaz diyerek değişimi yapmadı.

Fakat 1 ay kadar önce çamaşır makinasından gök gürültüsüne benzer bir şekilde sıkma yapmaya başladı. 2 defa servisi çağırdım fakat servis bir sorun olmadığını söyledi. Fakat gece çamaşır yıkarken tüm apartman uyuyamıyor. Yetkili servis evlere şenlik. Size çözüm üretmek için sizi suçlamak için kurulmuş bir servis.

Mithat 176 Okunma

Cevaplar

  • Mithat01 Haziran 2013

    Şu ana kadar gelen giden olması. Ayrıca makine yavaş yavaş erimeye başladı. Makinenin altından kömür tozuna benzer plastik benzeri siyah parçacıklarla doldu. Az önce makinanın dışına kadar taşınca farkettim. Yazık oldu parama.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Tarafınıza yetkili servis yönlendirmesi yapılarak,ürünün kontrolleri gerçekleştirilecek,ürün problemi ivedilikle çözülecektir. Saygılarımızla, Hotpoint-İndesit Tüketici Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön